godina 2007, Broj 8 od 28. lipnja 2007.

Odluka o mreži osnovnih škola za područje Grada Zagreba
povratak na kraj dokumenta ispis dokumenta

Na temelju članka 17

Na temelju članka 17. Zakona o osnovnom školstvu (Narodne novine 59/90, 26/93, 27/93, 29/94, 7/96, 59/01, 114/01 i 76/05) i članka 38. točke 2. Statuta Grada Zagreba (Službeni glasnik Grada Zagreba 19/99, 19/01, 20/01 - pročišćeni tekst, 10/04, 18/05, 2/06 i 18/06), Gradska skupština Grada Zagreba, na 25. sjednici, 28. lipnja 2007., donijela je

 

ODLUKU

o mreži osnovnih škola za područje Grada Zagreba

 

I. OPĆE ODREDBE

 

Članak 1.

 

Ovom se odlukom utvrđuje mreža osnovnih škola i posebnih ustanova za osnovno školovanje na području Grada Zagreba, njihova sjedišta, statusna obilježja, nazivi, mjesta u kojima se izvode programi osnovnog školovanja i upisna područja s kojih učenici pohađaju školu.

Ovom se odlukom utvrđuju i drugi oblici osnovnog školovanja:

- školovanje djece s teškoćama u razvoju,

- glazbeno i baletno školovanje,

- osnovno školovanje odraslih.

 

Članak 2.

 

Sjedišta su osnovnih škola u mjestima gdje su smještena tijela upravljanja škola.

 

Članak 3.

 

Osnovne su škole javne ustanove.

Osnovna škola može imati jednu ili više područnih škola. Područna škola nije pravna osoba i obavlja djelatnost osnovnog školstva kao podružnica osnovne škole.

 

Članak 4.

 

Nazivi osnovnih škola mogu se odrediti prema nazivima mjesta ili gradskih područja u kojima je sjedište osnovnih škola, odnosno unošenjem u naziv imena ili dijela imena osobe, povijesne ili druge znamenite osobe iz područja kulture, povijesti, znanosti i slično.

 

Članak 5.

 

Upisna područja s kojih učenici pohađaju osnovnu školu određuje se prema ulicama, trgovima i naseljima unutar gradskih četvrti.

 

II. ŠKOLE, NAZIVI I SJEDIŠTA

 

Članak 6.

 

Utvrđuju se nazivi i sjedišta osnovnih škola, te mjesta područnih škola prema gradskim četvrtima.

Osnivač osnovnih škola je Grad Zagreb.

Osnovne škole iz stavka 1. ovoga članka su:

 

GRADSKA ČETVRT DONJI GRAD

 

1. Osnovna škola Ivana Gundulića,

Zagreb, Gundulićeva 23a

2. Osnovna škola Izidora Kršnjavoga,

Zagreb, Kršnjavoga 2

3. Osnovna škola Josipa Jurja Strossmayera,

Zagreb, Varšavska 18

4. Osnovna škola Petra Zrinskog,

Zagreb, Krajiška 9

5. Osnovna škola Matka Laginje,

Zagreb, Ulica Matka Laginje 13

6. Osnovna škola Dr. Ivan Merz,

Zagreb, Račkoga 4

7. Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića,

Zagreb, Bogišićeva 13

 

GRADSKA ČETVRT GORNJI GRAD - MEDVEŠČAK

 

1. Osnovna škola Jabukovac,

Zagreb, Jabukovac 30

2. Osnovna škola Miroslava Krleže,

Zagreb, Kaptol 16

3. Osnovna škola Pantovčak,

Zagreb, Hercegovačka 108

4. Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskoga,

Zagreb, Mlinarska 35

5. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića,

Zagreb, Mesićeva 35

 

GRADSKA ČETVRT TRNJE

 

1. Osnovna škola Cvjetno naselje,

Zagreb, Cvjetna cesta 17

2. Osnovna škola Jure Kaštelana,

Zagreb, Ul. Vladimira Ruždjaka 2a

3. Osnovna škola Grigora Viteza,

Zagreb, Kruge 46

4. Osnovna škola Tina Ujevića,

Zagreb, Koturaška 75

5. Osnovna škola Rapska,

Zagreb, Rapska 3

6. Osnovna škola Marina Držića,

Zagreb, Nalješkovićeva 4

7. Osnovna škola Davorina Trstenjaka,

Zagreb, Krčka 3

Područna škola:

- Savska c. 77

8. Osnovna škola Trnjanska,

Zagreb, Trnjanska cesta 99

 

GRADSKA ČETVRT MAKSIMIR

 

1. Osnovna škola Antuna Gustava Matoša,

Zagreb, Aleja Antuna Augustinčića 12

2. Osnovna škola Augusta Harambašića,

Zagreb, Harambašićeva 18

3. Osnovna škola Ivana Filipovića,

Zagreb, Filipovićeva 1

4. Osnovna škola Jordanovac,

Zagreb, Jordanovac 108

Područna škola:

- Kozjak, Kozjak 27

5. Osnovna škola Bukovac,

Zagreb, Trnac 42

6. Osnovna škola Vladimira Nazora,

Zagreb, Jordanovac 23

7. Osnovna škola Remete,

Zagreb, Remete 99a

 

GRADSKA ČETVRT PEŠČENICA - ŽITNJAK

 

1. Osnovna škola Augusta Cesarca,

Zagreb, II. Ferenčica 9a

2. Osnovna škola Dobriše Cesarića,

Zagreb, Ul. K. Š. Đalskoga 29

3. Osnovna škola Žitnjak,

Zagreb, I. Petruševec 1

4. Osnovna škola Vukomerec,

Zagreb, Porečka 7c

5. Osnovna škola Frana Krste Frankopana,

Zagreb, Ivanićgradska 24

6. Osnovna škola Lovre pl. Matačića,

Zagreb, Laurenčićeva bb

7. Osnovna škola Petra Preradovića,

Zagreb, Zapoljska 32

8. Osnovna škola dr. Vinka Žganca,

Zagreb, Kozari Bok, IX. odvojak bb

9. Osnovna škola Dragutina Kušlana,

Zagreb, Kušlanova 52

10. Osnovna škola Borovje,

Zagreb, Ul. Davora Zbiljskog 7

 

GRADSKA ČETVRT NOVI ZAGREB - ISTOK

 

1. Osnovna škola Otok,

Zagreb, Gradićeva 4

2. Osnovna škola Gustava Krkleca,

Zagreb, Ul. Božidara Magovca 103

3. Osnovna škola Ive Andrića,

Zagreb, Ul. Milovana Kovačevića 18

4. I. osnovna škola Dugave,

Zagreb, Školski prilaz bb

5. Osnovna škola Frana Galovića,

Zagreb, Školski prilaz bb

6. Osnovna škola Zapruđe,

Zagreb, Meštrovićev trg 8a

7. Osnovna škola Mladost,

Zagreb, Karamanov prilaz 3

 

GRADSKA ČETVRT NOVI ZAGREB - ZAPAD

 

1. Osnovna škola Savski gaj,

Zagreb, Remetinečka cesta 64a

2. Osnovna škola braće Radić,

Zagreb, Ul. Šenoine Branke 22

3. Osnovna škola Lučko,

Lučko, Puškarićeva 102

Područne škole :

- Stupnik, Ul. sv. Benedikta 31

- Ježdovec, Ježdovečka 34

4. Osnovna škola Trnsko,

Zagreb, Trnsko 25

5. Osnovna škola Miroslava Mrkše,

Zagreb, Mrkšina 42

6. Osnovna škola Većeslava Holjevca,

Zagreb, Siget 23

7. Osnovna škola Odra,

Zagreb, Đačka 5

 

GRADSKA ČETVRT TREŠNJEVKA - SJEVER

 

1. Osnovna škola Augusta Šenoe,

Zagreb, Selska cesta 95

2. Osnovna škola kralja Tomislava,

Zagreb, Nova cesta 92

3. Osnovna škola Julija Klovića,

Zagreb, Nova cesta 133

4. Osnovna škola Rudeš,

Zagreb, Jablanska 51

5. Osnovna škola Voltino,

Zagreb, Vinkovačka 1

6. Osnovna škola Ljubljanica,

Zagreb, Svetoivanska 33

 

GRADSKA ČETVRT TREŠNJEVKA - JUG

 

1. Osnovna škola Horvati,

Zagreb, Horvaćanska cesta 6

2. Osnovna škola Ivana Meštrovića,

Zagreb, Ul. Martina Pušteka 1

3. Osnovna škola Alojzija Stepinca,

Zagreb, Ul. Martina Pušteka 1

4. Osnovna škola Bartola Kašića,

Zagreb, Vrisnička 4

5. Osnovna škola Josipa Račića,

Zagreb, Srednjaci bb

6. Osnovna škola Prečko,

Zagreb, Dekanići 6,

7. Osnovna škola Matije Gupca,

Zagreb, Ul. Davorina Bazjanca 2

8. Osnovna škola Nikole Tesle,

Zagreb, Matatićeva 67

9. Osnovna škola Vrbani,

Zagreb, Vrbani bb

 

GRADSKA ČETVRT ČRNOMEREC

 

1. Osnovna škola Ivana Cankara,

Zagreb, Cankareva 10

2. Osnovna škola Kustošija,

Zagreb, Sokolska 7

Područna škola:

- Kustošija Gornja,

Zagreb, Kustošijanska 272

3. Osnovna škola Medvedgrad,

Zagreb, Strma cesta 15

4. Osnovna škola Pavleka Miškine,

Zagreb, Sveti Duh 24

 

GRADSKA ČETVRT GORNJA DUBRAVA

 

1. Osnovna škola Antuna Mihanovića,

Zagreb, Dubečka 5

2. Osnovna škola Žuti brijeg,

Zagreb, Vrtnjakovečka 2

3. Osnovna škola dr. Ante Starčevića,

Zagreb, Ul. sv. Leopolda Mandića 55

4. Osnovna škola Granešina,

Zagreb, Granešina 1

5. Osnovna škola Mate Lovraka,

Zagreb, Aleja Blaža Jurišića 13

6. Osnovna škola Čučerje,

Zagreb, Čučerska cesta 382

Područna škola:

- Dankovec,

Zagreb, Slanovečka 19

7. Osnovna škola Vjenceslava Novaka,

Zagreb, Ul. Vile Velebita 15a

8. Osnovna škola Antuna Branka Šimića,

Zagreb, Trnovčica bb

 

GRADSKA ČETVRT DONJA DUBRAVA

 

1. Osnovna škola Retkovec,

Zagreb, Aleja javora bb

2. Osnovna škola Ivana Mažuranića,

Zagreb, Javorinska 1

3. Osnovna škola Marije Jurić Zagorke,

Zagreb, Štefanovečka bb

 

GRADSKA ČETVRT STENJEVEC

 

1. Osnovna škola Otona Ivekovića,

Zagreb, Ul. Stjepana Pasanca bb

2. Osnovna škola Ante Kovačića,

Zagreb, Kotarnica bb

3. Osnovna škola Tituša Brezovačkog,

Zagreb, Špansko 1

4. Osnovna škola Malešnica,

Zagreb, Ul. Ante Topića Mimare 36

5. Osnovna škola Špansko Oranice

Zagreb, Dječji trg 1

 

GRADSKA ČETVRT PODSUSED - VRAPČE

 

1. Osnovna škola Stenjevec,

Zagreb, Bolnička 92

2. Osnovna škola Dragutina Domjanića,

Zagreb, Gajnice bb

3. Osnovna škola Dragutina Tadijanovića,

Zagreb, Bolnička 60a

4. Osnovna škola bana Josipa Jelačića,

Zagreb, Podgradski odvojak 1

5. Osnovna škola grofa Janka Draškovića,

Zagreb, Vrapčanska 7

6. Osnovna škola Gornje Vrapče,

Zagreb, Vrapčanska 188

 

GRADSKA ČETVRT PODSLJEME

 

1. Osnovna škola Šestine,

Zagreb, Podrebernica 13

2. Osnovna škola Markuševec

Zagreb, Markuševec 160

Područne škole:

- Bačun, Markuševečka cesta 38

- Vidovec, Vidovec 51

3. Osnovna škola Gračani,

Zagreb, Gračani 4a

 

GRADSKA ČETVRT SESVETE

 

1. Osnovna škola Sesvete,

Sesvete, Ul. Ivana Gorana Kovačića 19

2. Osnovna škola Luka,

Sesvete, Ul. Otona Ivekovića 16

3. Osnovna škola Sesvetska Sopnica,

Sesvete, Sopnička 69

4. Osnovna škola Sesvetski Kraljevec,

Sesvetski Kraljevec, Školska 10

5. Osnovna škola Vugrovec-Kašina,

Kašina, Ul. Ivana Mažuranića 43

Područne škole:

- Vugrovec, Ul. Augusta Šenoe 28

- Planina Donja, 9. maja 4

- Prekvršje, Prigorska 59

6. Osnovna škola Ivana Granđe,

Soblinec, Soblinečka 68

Područne škole:

- Adamovec, Ul. Dragutina Domjanića 75

- Belovar, Varaždinska 42

- Moravče, Trg sv. Trojstva 1

- Glavnica Donja, Glavnička 26

7. Osnovna škola Brestje,

Sesvete, Ulica potočnica bb

8. Osnovna škola Sesvetska Sela

Sesvete, Letnička 5

 

GRADSKA ČETVRT BREZOVICA

 

1. Osnovna škola Brezovica,

Brezovica, Brezovička cesta 98a

Područne škole:

- Kupinečki Kraljevec, Kraljevečki bregi 90

- Dragonožec, Donjodragonožečka cesta 44

- Odranski Obrež, Obreška cesta 10

- Demerje, Demerje 129

- Hrvatski Leskovac, Potočna 9

2. Osnovna škola Stjepana Bencekovića,

Horvati, Horvaćanski trg 1

 

Članak 7.

 

Utvrđuju se nazivi i sjedišta posebnih ustanova za osnovno školovanje kojih je osnivač Grad Zagreb, u kojima se obavlja:

 

- osnovno školovanje djece s većim teškoćama u razvoju

 

1. Centar za autizam,

Zagreb, Dvorničićeva 6,

2. Centar za odgoj i obrazovanje "Goljak"

Zagreb, Goljak 2,

3. Osnovna škola Nad lipom,

Zagreb, Nad lipom 13;

 

- osnovno glazbeno školovanje

 

1. Osnovna glazbena škola Ivana Zajca,

Zagreb, Ilica 208,

Područna odjeli:

- Studentski grad, Dankovečka 46,

- Susedgrad, Argentinska 5,

- Osnovna škola Zapruđe, Meštrovićev trg 8a,

- Osnovna škola Davorina Trstenjaka, Krčka 3

2. Osnovna glazbena škola Rudolfa Matza,

Zagreb, Selska cesta 114;

 

- osnovno baletno školovanje

 

1. Osnovna škola za balet i ritmiku,

Zagreb, Zagorska 16.

 

Članak 8.

 

Osnovno školovanje odraslih provodi se u ustanovi za srednje školstvo:

 

1. Birotehnika Centar za dopisno obrazovanje,

Zagreb, Gundulićeva 24.

 

III. UPISNA PODRUČJA

 

Članak 9.

 

Upisna područja osnovnih škola iz članka 6. ove odluke utvrđuju se:

 

1. Upisno područje Osnovne škole Ivana Gundulića čine ulice:

 

Amruševa, Ul. baruna Trenka, Gajeva od broja 29a do 59, od broja 28 do 48a, Ul. Grgura Ninskog, Gundulićeva od broja 21 do 63, od broja 22 do 62, Haulikova, Ul. Andrije Hebranga, Jurišićeva od broja 2 do 30, Katančićeva, Ul. kneza Branimira od broja 1 do 31, od broja 2 do 6, Ul. Ante Kovačića, Kumičićeva, Marićev prolaz, Masarykova, Matičina, Mihanovićeva, Mrazovićeva, Petrinjska, Praška, Preradovićeva od broja 29 do 39, od broja 30 do 44, Starčevićev trg, Strossmayerov trg, Svačićev trg, Teslina, Tomislavov trg, Trg Nikole Zrinskog, Ul. Jurja Žerjavića.

 

2. Upisno područje Osnovne škole Izidora Kršnjavoga čine ulice:

 

Ul. Farkaša Vukotinovićeva, Ilica od broja 40 do 82, Jukićeva, Kačićeva od broja 13 do 21 i od broja 14 do 28, Klaićeva od broja 1 do 7 i od broja 2 do 20, Ul. I. Kršnjavoga, Marulićev trg, Mažuranićev trg, Medulićeva od broja 1 do 27 i od broja 2 do 22, Perkovčeva, Pierottijeva, Prilaz Gjure Deželića od broja 1 do 37 i od broja 2 do 36, Rooseveltov trg, Runjaninova, Savska cesta od broja 1 do 19 i od broja 2 do 10, Trg maršala Tita, Vodnikova.

 

3. Upisno područje Osnovne škole Josipa Jurja Strossmayera čine ulice:

 

Aleksandrove stube, Berislavićeva, Bogovićeva, Ćirilometodska, Dalmatinska, Dežmanova, Dverce, Frankopanska, Gajeva od broja 1 do 29 i od broja 2 do 26, Gradec, Grič, Gundulićeva od broja 1 do 19 i od broja 2 do 20, Habdelićeva, Ilica od broja 2 do 38a, Ilica od broja 1 do 75 i od broja 42 do 82, Jezuitski trg, Kamenita, Kapucinske stube, Katarinin trg, Kuševićeva, Margaretska, Matoševa, Medulićeva od broja 29 do 37 i od broja 24 do 40, Mesnička, Miškecov prolaz, Obrtnički prolaz, Ul. Frana Petriča, Preobraženska, Preradovićeva od broja 1 do 27 i od broja 2 do 28, Streljačka, Strossmayerovo šetalište, Tomićeva, Trg braće hrvatskog zmaja, Trg Petra Preradovića, Varšavska, Visoka, Vranicanijeva, Zakmardijeve stube.

 

4. Upisno područje Osnovne škole Petra Zrinskog čine ulice:

 

Andrijevićeva od broja 1 do 15 i od broja 2 do 16, Bosanska od broja 1 do 2 i od broja 2 do 20, Buconjićeva od broja 1 do 21 i od broja 2 do 14, Čanićeva, Ul. Franje Dursta, Fonova, Hanuševa, Hercegovačka od broja 1 do 37 i od broja 2 do 32, Hohmanova, Ilica od broja 90 do 160, Ilica od broja 23 do 139 i od broja 162 do 196, Ilica od broja 77 do 121 i od broja 84 do 88, Jadranska od broja 1 do 9 i od broja 2 do 10, Jagićeva od broja 2 do 98, Jagićeva od 1 do 99, Jelenovac, Jelenovački potok, Jelenovački vrh, Kačićeva od broja 1 do 11 i od broja 1 do 12a, Klaićeva od broja 9 do 99 i od broja 22 do 98, Kordunska, Kosirnikova, Krajiška, Magdićeve stube, Podolje, Prilaz Gjure Deželića od broja 39 do 89 i od broja 38 do 80, Primorska, Ul. Republike Austrije od broja 2 do 98, Ul. Republike Austrije od 1 do 99, Talovčeva, Trg Francuske Republike, Trg Vladka Mačeka, Vinogradska cesta od broja 2 do 22a, Vinogradska cesta od broja 1 do 31, Vrtlarska.

 

5. Upisno područje Osnovne škole Matka Laginje čine ulice:

 

Barićeva, Ul. Antuna Bauera od broja 1 do 29 i od broja 2 do 28, Biankinijeva, Ul. biskupa Galjufa, Ul. A. Brešćenskoga, Bulićeva, Derenčinova, Domjanićeva od broja 1 do 99, Dukljaninova, Gotovčeva, Ul. fra Filipa Grabovca, Heinzelova od broja 2 do 16, Heinzelova, Jurkovićeva, Kamaufova, Ul. kralja Zvonimira od broja 11 do 17 i od broja 10 do 12, Kvaternikov trg od broja 1 do 9 i od broja 2 do 8, Kvaternikov trg 11 i od broja 10 do 12, Laginjina, Lobmajerove stube, Lopašićeva, Martićeva od broja 31 do 73 i od broja 16 do broja 72, Petretićev trg, Petrova od broja 1 do 27 i od broja 2 do 48a, Plemićeva, Ratkajev prolaz, Rubetićeva, Šubićeva od broja 19 do 69 i od broja 20 do 66, Trg Bartola Kašića, Vlaška od broja 93 do 133 i od broja 86 do 126, Vojnovićeva, Vončinina.

 

6. Upisno područje Osnovne škole Dr. Ivan Mertz čine ulice:

 

Boškovićeva, Domagojeva, Draškovićeva od broja 2 do 18, Draškovićeva od broja 3 do 63 i od broja 20 do 82, Đorđićeva, Ul. Petra i Tome Erdödyja, Hatzeova, Hrvojeva, Iblerov trg, Ul. kneza Borne, Ul. kneza Branimira od broja 33 do 39, Ul. kneza Mislava, Ul. kneza Mutimira, Ul. kralja Držislava, Ul. kralja Zvonimira od broja 1 do 9 i od broja 2 do 8, Križanićeva, Martićeva od broja 1 do 29 i od broja 2 do 14f, Palmotićeva, Patačićkina, Ul. F. Račkoga, Smičiklasova, Šenoina, Švearova, Tomašićeva, Trg hrvatskih velikana, Trpimirova, Tvrtkova, Vlaška od broja 44 do 84, Vlaška od broja 41 do 91.

 

7. Upisno područje Osnovne škole Silvija Strahimira Kranjčevića čine ulice:

 

Banjavčićeva, Ul. Antuna Bauera od broja 31 do 33 i od broja 30 do 42, Bogišićeva, Ul. Crvenog križa, Fabkovićeva, Fišerova, Heinzelova od broja 18 do 26, Ul. Bartola Kašića, Ul. kneza Branimira od broja 41 do 71 i od broja 4 do 38, Ul. kneza Ljudevita Posavskog, Ul. kneza Višeslava, Ul. kralja Zvonimira od broja 19 do 77 i od broja 14 do 66, Ul. kraljice Jelene, Kružićeva, Lepušićeva, Makančeva, Ul. neznane junakinje, Nodilova, Stančićeva, Širolina, Šubićeva od broja 1 do 17 i od broja 2 do 18, Trg kralja Krešimira 4, Tuškanova, Vrbanićeva, Zavrtnica od broja 1 do 15.

 

8. Upisno područje Osnovne škole Jabukovac čine ulice:

 

Arnoldova, Britanski trg, Cmrok, Davor, Dubravkin put, Golubovac, Gornje Prekrižje, Jabukovac, Jorgovanovićeve stube, Ul. Ivana Gorana Kovačića, Kraljevec, Kraljevec 2, Kraljevečki odvojak, Kraljevečki ogranak, Krležin Gvozd, Ul. Ivana Kukuljevića, Nazorova, Paunovac, Radnički dol, Rokov perivoj, Rokova, Slavujevac, Šumski prečac, Tuškanac, Vijenac, Vrazovo šetalište 1, Zamenhoffova, Zamenhoffove stube, Zelengaj.

 

9. Upisno područje Osnovne škole Miroslava Krleže čine ulice:

 

Bakačeva, Belostenčeva, Branjugova, Cesarčeva, Degenova, Dolac, Felbingerove stube, Harmica, Jurišićeva od broja 1 do 29, Kaptol, Krvavi most, Kurelčeva, Mala, Male stube, Medvedgradska od broja 1 do broja 13 i od broja 2 do 6, Medveščak od broja 1 do 65 i od broja 2 do 10, Mikloušićeva, Nova Ves od broja 1 do 37 i od broja 2 do 40, Opatovina, Palmotićeva od broja 8 do 10, Palmotićeva od broja 1 do 9 i od broja 2 do 6, Park Ribnjak, Pod zidom, Radićeva, Ribnjak, Skalinska, Splavnica, Šoštarićeva, Tkalčićeva, Trg bana J. Jelačića od broja 1 do 11 i od broja 2 do 10, Trg bana J. Jelačića od broja 13 do 15 i od broja 12 do 14, Trg Josipa Langa, Vlaška od broja 1 do 39 i od broja 2 do 42, Zvonarnička.

 

10. Upisno područje Osnovne škole Pantovčak čine ulice:

 

Andrijevićeva od broja 17 do kraja i od broja 18 do kraja, Bosanska od broja 23 do 65 i od broja 22 do 60, Buconjićeva od broja 23 do 43 i od broja 16 do 32, Bučarova, Bulatova, Buntićeva, Demercova, Donje Prekrižje, Goljačke stube, Goljački ogranak, Goljak, Hercegovačka od broja 39 do 147 i od broja 34 do 108, Istarska, Jadranska od broja 11 do 17 i od broja 12 do 26, Kosirnikova 1, Kozarčev vijenac, Kozarčeva, Kozarčeve stube, Ul. Frana Kršinića, Novi Goljak, Pantovčak, Pavlinovićeva, Stube Drage Perovića, Stube Vinka Mandekića, Ul. Ante Šercera, Šercerov prečac, Vinogradska cesta od broja 2 do 22A, Vinogradska 1 do kraja i od broja 24 do kraja, Višnjica od broja 2 do 4, Višnjica od broja 1 do kraja i od broja 6 do kraja, Višnjičke stube, Voukova.

 

11. Upisno područje Osnovne škole Ksavera Šandora Gjalskog čine ulice:

 

Basaričekova, Becićeve stube, Ul. T. Breazovačkoga, Demetrova, Dvoranski prečac, Freudenrechova, Gupčeva zvijezda, Ilirski trg, Jandrićeva, Jurjeve stube, Jurjevska, Kožarska, Kožarske stube, Kristijanovićeva, Ksaver, Ksaverska cesta, Lepa Ves, Ul. V. Lisinskoga, Ljubinkovac stube, Mallinova, Markovićev trg, Medvedgradska od broja 15 do 59 i od broja 8 do 60, Medveščak od broja 67 do 111 i od broja 12 do 110, Mihaljevac, Mirogojska cesta, Mletačka, Mlinarska cesta, Mlinske stube, Naumovac, Nemetova, Nova Ves od broja 39 do kraja i od broja 42 do kraja, Opatička, Orlovac, Perivoj srpanjskih žrtava, Podgaj, Radićevo šetalište, Sinkovićeva, Tepečićev klanac, Tošovac, Trg svetog Marka, Ulica 29. X. 1918., Vitezovićeva, Vrančićeva, Zavojna, Znikina.

 

12. Upisno područje Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića čine ulice:

 

Alagovićeva, Aleja Hermana Bolléa, Babonićeva, Bijenička cesta od broja 1 do 67 i od broja 2 do 56A, Ul. Andrije Buvine, Dvorničićeva, Dvorničićeve stube, Gajdekova, Glogovac, Grškovićeva, Horvatovac, Ivekovićeve stube, Jagodnjak, Javorovac, Kamenjak, Klenovac, Klesarski put, Mesićeva, Mikulićeva, Novakova, Posilovićeva, Remetska cesta, Riesznerova, Rikardove stube, Rockefellerova, Ružičnjak, Schlosserove stube, Schrottova, Suhinova, Svibovac, Svibovac stube, Šalata, Ul. Milana Šufflaya, Torbarova, Vinkovićeva, Voćarska cesta, Voćarsko naselje, Vramčeva, Weberova, Zelenjak, Zmajevac.

 

13. Upisno područje Osnovne škole Cvjetno naselje čine ulice:

 

Cvjetna aleja, Cvjetna cesta, Cvjetno naselje 1, Cvjetno naselje 2, Cvjetno naselje 3, Cvjetno naselje 4, Lomnička, Ul. Josipa Marohnića, Miramarska cesta od broja 125 do kraja i od boja 126 do kraja, Odranska, Paromlinska cesta od broja 101 do kraja i od broja 114 do kraja, Prisavlje, Prudi, Prudi 2, Prudi 4, Rugvička, Savska cesta od broja 127 do 179, Stupnička, Stupnički odvojak, Trnjanska Struga, Trnjanska Struga 1, Trnjanska Struga 2, Trnjanska Struga 3, Trnjanska Struga 4, Trnjanska Struga 5, Trnjanska Struga 6, Trnjanska Struga 7, Trnjanske ledine 2, Trnjanske ledine 3, Trnjanske ledine 4, Trnjanske ledine 5, Trnjanske ledine 6, Veslačka.

 

14. Upisno područje Osnovne škole Jure Kaštelana čine ulice:

 

Avenija Marina Držića od broja 64 do kraja, Bunska, Ul. Dragice Hotko, Gruška, Jeđutova, Kruge od broja 47 do kraja i od broja 66 do kraja, Lastovska, Ul. Blaža Lorkovića, Ul. Ljerke Šram, Metelkova, Miljackina, Novska, Ul. Zvonimira Rogoza, Ul. Vladimira Ruždjaka, Trnjanska Savica, Trnjanska Savica 1, Trnjanska Savica 2, Trnjanski nasip od broja 73 do 161 i od broja 76 do 142, Ul. Mate Ujevića, Ul. Zinke Kunc.

 

15. Upisno područje Osnovne škole Grigora Viteza čine ulice:

 

Bosutska, Breznička 1, Breznička 2, Crni put, Ul. Petra Grgeca, Jankovačka, Jelaspoljska, Karašička, Krivajska, Kruge od broja 2 do 64, Ul. Ljubomira Marakovića, Orljavička, Rujnička, Sprečka, Strojarska cesta, Šumetlička, Trg kardinala Franje Šepera, Trnjanska cesta od broja 1 do 11G i od broja 2 do 10, Trnjanska cesta od broja 21 do 85 i od broja 12 do 90, Trnjanski zavoj, Ukrinska, Ulica grada Vukovara od broja 45 do 229 i od broja 84 do 224, Usorska, Vrbanjska, Vučanska.

 

16. Upisno područje Osnovne škole Tina Ujevića čine ulice:

 

Bednjanska, Brozova, Crnatkova, Dobranska, Galovačka, Kašinska, Koranska, Koturaška cesta, Kranjčevićeva od broja 1 do 25 i od broja 2 do 4B, Kupska, Miramarska cesta od broja 1 do 23 i od broja 2 do 22, Miramarski podvožnjak, Mrežnička, Paromlinska cesta od broja 5 do 25 i od broja 2 i broj 2, Plitvička, Radonjska, Savska cesta od broja 21 do 31 i od broja 12 do 56, Savska cesta od broja 33 do 77, Sutlanska, Tratinska od broja 1 do 39 i od broja 2 do 36, Trg Dražena Petrovića, Trg Stjepana Radića, Ulica grada Vukovara od broja 31 do 43A, Unska, Zelinska.

 

17. Upisno područje Osnovne škole Rapska čine ulice:

 

Avenija Marina Držića od broja 1 do 65, Botićev trg, Brijunska, Brusinina, Budmanijeva, Bunićeva, Čiovska, Čubranovićeva, Dubravkin trg, Folnegovićeva, Heinzelova od broja 56 do 78, Hektorovićeva, Hvarska, Korčulanska, Kornatska, Lopudska, Menčetićeva, Mljetska, Murterska, Olibska, Paška, Pašmanska, Pelješka, Plinarsko naselje, Ul. E. Podaupskog, Pucićeva, Radnička cesta od broja 1 do 77A i od broja 10 do 82, Ranjinina, Rapska, Sorkočevićeva, Supilova, Šipanska, Šoltanska, Ugljanska, Ulica grada Vukovara od broja 241 do 271 i od broja 242 do 282, Vetranićeva, Vrtić 1, Vrtić 2, Zaharova, Zavrtnica od broja 17 do kraja i od broja 2 do kraja, Zlarinska, Zmajanska, Zoranićeva.

 

18. Upisno područje Osnovne škole Marina Držića čine ulice:

 

Avenija Marina Držića od broja 2 do 46, Ul. Cvijete Zuzorić, Kruge od broja 7 do 45, Nalješkovićeva, Njivice, Njivice 1, Njivice 2, Njivice 3, Njivice 4, Njivice 5, Njivice 6, Palić, Palić mali, Pile 1, Pile 2, Pile 3, Ulica grada Vukovara od broja 235 do 239A i od broja 224 do 240, Vranovina, Vrnovinski ogranak 1, Vranovinski ogranak 2, Zlatarićev prilaz.

 

19. Upisno područje Osnovne škole Davorina Trstenjaka čine ulice:

 

Ul. Gaje Alage, Ul. Frana Bošnjakovića, Čazmanska, Gacka, Gagarinov put, Ul. Alexandera Humboldta, Ilovska, Japranska, Kninski trg, Krbavska, Krčka, Lička, Ul. Ivana Lučića, Miramarska cesta od broja 29 do 123 i od broja 24 do 124, Ul. Paule i Većeslava Pavleka Miškine, Neretvanska, Orljavska, Paromlinska cesta od broja 39 do 93 i od broja 52 do 106, Plivska, Poljička od broja 1 do 53A i od broja 4 do 70, Ul. Vladimira Preloga, Radočka, Ramska, Ul. Lavoslava Ružičke, Savska cesta od broja 79 do 125, Ul. Ivana Stožira, Ul. Veselka Tenžere, Trnjanski zavoj 1, Trnjanski zavoj 2 od broja 4 i broj 4, Trnjanski zavoj 2 od broja 21 do 25 i od broja 18 do 22, Trnjanski zavoj 3 od broja 11 do 11 i od broja 18 do 26, Trnjanski zavoj 4 od broja 1 do 1 i od broja 2 do 2, Trnjanski zavoj 4 od broja 19 do kraja i od broja 22 do kraja, Trnjanski zavoj 5, Ulica grada Vukovara od broja 46 do 78, Unačka, Ul. Fausta Vrančića, Vrbaska, Vrbik, Vrbik 1, Vrbik 10, Vrbik 11, Vrbik 12, Vrbik 13, Vrbik 2, Vrbik 3, Vrbik 4, Vrbik 5, Vrbik 6, Vrbik 9, Zeleni trg, Zrmanjska i Zrmanjski ogranak.

 

20. Upisno područje Osnovne škole Trnjanska čine ulice:

 

Ul. Josipa Andreisa, Ul. Josipa Andrića, Blatnička, Drinska, Drinjačka, Fojnička, Ul. Ive Hergešića, Ul. Hrvatske bratske zajednice, Križna cesta, Kruge 1, Ul. Stjepana Mihalića, Praćanska 1, Praćanska 2, Slimska, Starotrnjanska, Trnjanska cesta od broja 87 do kraja i od broja 92 do kraja, Trnjanski nasip od broja 1 do 71 i od broja 2 do 74, Trnjanski nasip 1, Trnjanski nasip 2, Trnjanski nasip 3, Trnjanski nasip 4, Trnjanski nasip 5, Usorska 1, Usorska 2, Usorska 3, Ul. Albe Vidakovića.

 

21. Upisno područje Osnovne škole Antuna Gustava Matoša čine ulice:

 

Albrechtova, Aleja Augusta Augustinčića, Babićev prilaz, Badovinčeva, Brkljačićeva, Bulvanova, Fakultetsko dobro, Hartmanova, Hegedušićeva, Hitrecova, Hondlova, Jakićeva, Ul. Jurja Dalmatinca, Kažotićev trg, Ul. kneza Branimira od broja 73 do 121 i od broja 8 do 10, Kollerova, Kontakova, Krešićeva, Kuraltova, Lenucijeva, Maksimirska od broja 122 do 280, Maksimirska od broja 282 do 286, Maksimirski perivoj, Maksimirsko naselje 1, Maksimirsko naselje 2, Maksimirsko naselje 3, Maksimirsko naselje 4, Mandlova od broja 2 do kraja, Mandlova od broja 1 do kraja, Ul. Tvrtka Miloša, Park narodne zaštite, Popovićeva, Prilaz Slave Raškaj, Rabusoa, Radauševa, Ravnice, Ravnice 1, Ravnice 10, Ravnice 11, Ravnice 2, Ravnice 3, Ravnice 4, Ravnice 5, Ravnice 6, Ravnice 7, Ravnice 8, Ravnice 9, Sabljićeva, Sollarova, Stiplošekova, Svetošimunska cesta od broja 1 do 25 i bb, Šeferova, Tomašićeva, Zoričićev trg, Županova.

 

22. Upisno područje Osnovne škole Augusta Harambašića čine ulice:

 

Babukićeva, Blažekova, Harambašićeva, od broja 1 do 23 i od broja 2 do 26, Henzelova od broja 1 do 25, Hirčeva, Trg J. F. Kennedyja od broja 1 do 5 i od broja 2 do 6, Ul. kralja Zvonimira od broja 79 do kraja, Kušlanova od broja 1 do 37 i od broja 2 do 36, Livadićeva, Maksimirska od broja 2 do 120, Maksimirski zavoj, Nemčićeva, Ožegovićeva, Rusanova od broja 1 do 13 i od broja 2 do 14, Ružmarinka, Sermageova, Smodekova, Svetice od broja 2 do 8, Škrlčeva, Štoosova, Šulekova od broja 1 do 35 i od broja 2 do 34, Trnskoga, Utješinovićeva, Žigrovićeva.

 

23. Upisno područje Osnovne škole Ivana Filipovića čine ulice:

 

Čačkovićeva, Dobri dol od broja 1 do 29 i od broja 2 do 40, Domjanićeva od broja 2 do kraja, Drenovac, Dugi dol, Eisenhutova, Fijanova, Filipovićeva, Glošćica, Ul. R. Katalinića, Jeretova, Keršovanijev trg, Klanjčić od broja 3 do 21 i od broja 8 do 24, Ul. Ferde Kovačevića, Krijesnice, Krijesničke stube, Kuhačeva, Labudovac, Lašćinska cesta od broja 3 do 39 i od broja 4 do 38, Lukovac, Maksimirska od broja 1 do 49A, Mandrovićeva, Mašekova, Mašićeva od 1 do 7, Matijašec, Medovićeva, Mirnovac, Osredak, Padovčeva, Petrova od broja 29 do 103 i od broja 50 do 82, Pokornoga od broja 1 do 15, Pražnicia, Srebrnjak, Stube Milana Preloga, Šrapčeva, Štamparova, Wickerhauserova, Zajčeva, Zeleni dol.

 

24. Upisno područje Osnovne škole Jordanovac čine ulice:

 

Barutanski breg, Barutanski breg 1, Barutanski breg 2, Barutanski breg 3, Barutanski jarak, Barutanski ogranak 2, Barutanski ogranak 4, Barutanski ogranak 5, Bijenička cesta od broja 69 do kraja i od broja 58 do kraja, Bijenički ogranak 1, Bijenički ogranak 2, Bijenički ogranak 3, Borik, Brestovac, Bukov dol, Bukovačka cesta od broja 39 do 167 i od broja 42 do 138, Bukovački zavoj, Ul. Cara Emina, Cvjetni dol, Ćeline, Dobri dol od broja 31 do 79 i od broja 42 do 62, Dolčić, Donji prečac, Donji Rim, Fratrovac, Fučkovec, Gorički odvojak, Gorjanovićeva, Gornji prečac, Hrastik, Hrastovac, Jasenik, Jelovac, Jordanovac od broja 31 do 121 i od broja 36 do 110, Jordanovački odvojak 1, Jordanovački put, Kesterčanekova, Kišpatićeva, Klanjčić od broja 23 do 47 i od broja 26 do 52, Korito, Kozjačić, Kozjak, Kozjak odvojak 1, Lašćinski zavoj, Lašćinska cesta od broja 41 do kraja i od broja 40 do kraja, Lašćinske ledine, Lašćinski Borovec, Lipovac 1, Lipovac 2, Lipovac 3, Mali dol, Mohorovičićeva, Ogrizekova, Pančićeva, Petrova od broja 105 do 167, Pilarova, Podvršje, Prisoj, Rebar, Rebar 1, Rebrovac, Rebrovac III., Rebrovac 1, Rebrovac 2, Rimski jarak, Rimski odvojak, Salopekova, Smrekovac, Šljivik, Tučanova, Veliki dol, Vrhovčev vijenac.

 

25. Upisno područje Osnovne škole Bukovac čine ulice:

 

Bezgovec, Bukovac, Bukovac gornji odvojak 1, Bukovac gornji odvojak 2, Bukovac gornji odvojak 3, Bukovac gornji, Bukovački vijenac odvojak 1, Bukovački vijenac odvojak 2, Bukovački obronak, Bukovački obronak 1, Bukovački obronak 2, Bukovački ogranak 1, Bukovački ogranak 2, Bukovački ogranak 3, Bukovački ogranak 4, Bukovački ogranak 5, Bukovački ogranak 6, Bukovački ogranak 7, Bukovački ogranak 8, Bukovački ogranak 9, Bukovački vijenac, Bukovačke stube, Čret broj 4, Čret od broja 7 do 125 i od broja 2 do 62, Donji Brezinšćak, Fazanovac, Jaslice, Jazbina od broj 1 do 161 i od 00 do 148, Jazbinski gaj 1, Jazbinski gaj 2, Jazbinski odvojak, Jazbinski odvojak 10, Jazbinski odvojak 2, Jazbinski odvojak 3, Jazbinski odvojak 4, Jazbinski odvojak 5, Jazbinski odvojak 6, Jazbinski odvojak 7, Jazbinski odvojak 8, Jazbinski odvojak 9, Jurja Ves, Jurja Ves odvojak 3, Jurja Ves 1 odvojak, Jurja Ves 2 odvojak, Korana, Kosa, Kosa odvojak 1, Melinišće, Mogilska, Mogilske stube 1, Mogilske stube 2, Oboj, Oboj odvojak 1, Oboj odvojak 2, Oboj odvojak 3, Oboj odvojak 4, Oboj odvojak 5, Oboj odvojak 6, Obojski gaj, Obojski put, Podravski put, Požarinje, Požarinje 1, Požarinje 10, Požarinje 11, Požarinje 12, Požarinje 2, Požarinje 3, Požarinje 4, Požarinje 5, Požarinje 6, Požarinje 7, Požarinje 8, Požarinje 9, Predškolska, Prilesje, Prilesje obronak, Prilesje odvojak 1, Prilesje odvojak 2, Prilesje odvojak 3, Prilesje odvojak 4, Prilesje odvojak 5, Prilesje odvojak 6, Sedlo, Trnac, Trnac odvojak 1, Vrteci, Zeleni kut.

 

26. Upisno područje Osnovne škole Vladimira Nazora čine ulice:

 

Benkovićeva, Božidarevićeva, Bukovačka cesta od broja 1 do 37 i od broja 2 do 40, Bukovčev trg, Crnčićeva, Čikoševa, Duknovićeva, Jordanovac od broja 1 do 23 i od broja 2 do 8, Jordanovačke livade 1, Jordanovačke livade 2, Karasova, Klovićeva, Kraljevićeva, Krežmina, Maksimirska od broja 51 do 123, Maksimirske ledine 1, Maksimirske ledine 2, Maksimirske ledine 3, Maksimirske ledine 4, Maksimirske ledine 5, Markovčeva, Mašićeva od broja 4 do 12, Pajalićeva, Petrova od broja 4 do kraja, Ul. F. Pokornoga od broja 2 do 16, Račićeva, Rendićeva, Švarcova, Valdecova.

 

27. Upisno područje Osnovne škole Remete čine ulice:

 

Ul. Anđele Horvat, Biškupec breg, Brezinščak, Bukovačka cesta od broja 169 do 359 i od broja 140 do 412, Bukovečki krč, Bukovečki krč 2, Ul. J. Česmičkoga, Črešnjevec, Gajščak, Gorice, Gospočak, Hrastov gaj, Ivirščak, Kameniti stol od broja 1 do 29B i broj 2, Kameniti stol od broja 31 do kraja i od broja 4 do kraja, Kesten brijeg, Korana, Kostanjevec, Kratki dol, Kvintička od broja 1 do 29 i od broja 2 do 24, Ledine, Lješnjakovec, Mirni dol, Pavlinski prilaz, Pustoselina, Remete, Remetski banjščak, Remetski kamenjak od broja 32 do kraja, Remetski kamenjak od broja 1 do kraja i od 00 do 30, Rim, Studeni breg, Šušnjići, Tihi dol, Veselišće, Vinec, Vranićeva.

 

28. Upisno područje Osnovne škole Augusta Cesarca čine ulice:

 

Andrilovečka, Andrilovečka 2, Andrilovečka 3, Andrilovečka 4, Breška, Čavićeva, Čemernička, Črnečka, Donje Svetice od broja 99 do kraja i od broja 42 do kraja, Ferenščica 1, Ferenščica 1 odvojak, Ferenščica 10, Ferenščica 11, Ferenščica 2, Ferenščica 2 odvojak 5, Ferenščica 2 odvojak 6, Ferenščica 2 odvojak 7, Ferenščica 2 odvojak 1, Ferenščica 2 odvojak 2, Ferenščica 2 odvojak 3, Ferenščica 2 odvojak 4, Ferenščica 3, Ferenščica 4, Ferenščica 5, Ferenščica 6, Ferenščica 7, Ferenščica 9, Heinzelova od broja 80 do kraja i Heinzelova od broja 59 do kraja, Ivanićgradska od broja 67 do kraja i od broja 60 do kraja, Ivekovićeva, Ježevska, Kopčevečka, Leprovička, Lovinčićeva, Majstora buvine, Puhovska, Šaškovečka, Ulica grada Gospića, Ulica grada Vukovara od broja 284 do kraja.

 

29. Upisno područje Osnovne škole Dobriše Cesarića čine ulice:

 

Begovićeva, Beramska, Borongaj aerodrom, Borongajska cesta od broja 1 do 51, Borongajska cesta od broja 75 do kraja, Brckovljanska, Brgotski put, Cunjska, Ul. K. Š. Đalskoga, Ul. Ante Jakšića, Ul. Jure Kaštelana, Leskovarova, Lucićeva, Marčanska, Oprtaljski put, Ul. Milana Pavelića, Podmejska, Ravenska, Savudrijska, Sovinjačka, Šimićeva, Šimunovićeva, Šušnjevička, Tinjanska, Trgetska, Vidrićeva, Vižinacka, Žbandajski put, Žminjska.

 

30. Upisno područje Osnovne škole Žitnjak čine ulice:

 

Činkovečka, Novi Petruševec, Novi Petruševec odvojak 1, Novi Petruševec odvojak 2, Petruševec 1, Petruševec 1 odvojak 1, Petruševec 1 odvojak 2, Petruševec 1 odvojak 3, Petruševec 1 odvojak 4, Petruševec 1 odvojak 5, Petruševec 1 odvojak 6, Petruševec 2, Petruševec 3, Petruševečki nasip, Resnik 1 od broja 39 do kraja i od broja 40 do kraja, Resnik 1 odvojak 1, Resnik 2, Resnik 3, Resnik 4, Resnik 5, Resnik 5 odvojak 3, Resnik 5 odvojak 1, Resnik 5 odvojak 2, Struge 1, Struge 2, Struge 3, Struge 4, Žitnjačka cesta, Žitnjak, Žitnjak bogdani, Žitnjak Bogdani odvojak 1, Žitnjak Bogdani odvojak 2, Žitnjak Bogdani odvojak 3, Žitnjak Bogdani odvojak 4, Žitnjak Bogdani odvojak 5, Žitnjak Kovačići, Žitnjak Kovačići odvojak 2, Žitnjak Kovačići odvojak 3, Žitnjak Martinci, Žitnjak Martinci odvojak 1, Žitnjak odvojak 1, Žitnjak odvojak 2, Žitnjak 1 odvojak 2.

 

31. Upisno područje Osnovne škole Vukomerec čine ulice:

 

Apatinska, Apatinski odvojak 1, Apatinski odvojak 2, Apatinski odvojak 3, Baošićki odvojak 1, Baošićki odvojak 2, Bedenički put, Bratovština, Bregalnička, Brgacka, Brsečka, Buzetska, Čavalski put, Čulinec, Ćelijska, Fažanska, Golinačka ulica, Izolska, Jablanička, Jagodinski ogranak, Jelenjski put, Kladuška, Klanski put, Komolačka, Koparska, Kumborski put, Laslovski put, Malinska, Martinovski put, Matuljski put, Medulinska, Meraška, Molacka, Motovunska, Perašćanski put, Petrijanečka, Petrijanečki odvojak, Petrovijska, Piranska, Plominska, Podrvanjski put, Poljanski odvojak, Porečka, Portoroška, Prodanska, Rakaljska, Rakitnica, Resnički put, Rožacka, Senjska, Senjski odvojak 1, Senjski odvojak 2, Senjski odvojak 3, Sobolski put, Srednjopoljski put, Starigradska, Sušačka, Škrljevski put, Škurinjski put, Štitarska, Trnava 1, Trnava 2, Trnava 3, Trnava 4, Trnava 5, Trnava 6, Trnava 7 Trnava 8, Trnovički put, Ustrinjska, Valunske ploče, Višnjevačka, Vranička, Vranjice, Vrsarska, Vukomerečka cesta.

 

32. Upisno područje Osnovne škole Frana Krste Frankopana čine ulice:

 

Ul. Frana Alfirevićeva, Ul. Ivana Ančića, Ul. Vladimira Arka, Baranjska, Ul. Josipa Bedekovića, Ul. Ivana Benka, Ul. Antuna Bonifačića, Ul. Feketić boraca, Borongajska cesta od broja 53 do 73 i od broja 46 do 80, Ul. Ruđera Boškovića, Ul. Karla Bošnjaka, Ul. braće Klakića, Ul. Frana Bubanovića, Ul. Šime Budinica, Cerjanska, Dolanečka, Ul. Julija Domca, Ul. Ivana Doneca, Donje Svetice od broja 9 do 97 i od broja 2 do 40, Dugoseljska, Feketićeva, Feketići, Ul. Stjepana Ferenčak, Nikole Finka, Ul. Josipa Glasera, Ul. Dane Grubera, Heinzelova od broja 49 do 57, Ul. Stjepana Horvatića, Hrebinečka, Ivanićgradska od broja 1 do 57 i od broja 2 do 58, Ivanja Reka, Ivanjorečka cesta, Ul. Gustava Janeceka, Ul. Lovre Juranića, Ul. Tome Kapitana, Ul. Josipa Kirina, Klarići, Ul. Lucijana Hordića, Kriška od broja 1 do 103 i od broja 2 do 32, Ul. Franje Kulmera, Kutinska, Ul. Štefa Kuzmića, Ul. Pavla Lebera, Ul. Rafaela Lavakovića, Lipnička, Livadarski odvojak 1, Livadarski odvojak 2, Livadarski odvojak 4, Livadarski odvojak 5, Livadarski odvojak 6, Livadarski put, Livadica, Lonjička, Lodinska, Ul. Filipa Lukasa, Lupoglavska, Ul. Jurja Majcana, Ul. Andrije Makara, Marofska, Marofska ulica odvojak, Ul. Stjepana Mlinarića, Moslavački trg, Nartska, Negovečka, Nova cesta, Oborovska, Ostrovska, Palašićev odvojak, Palašići, Čučerska cesta, Klarić, Pisanička, Planinska, Popovačka, Pritrajska, Radnički put, Ranci, Rimski put, Sanorlići, Stara Peščenica 1, Ul. Stjepana Strancarica, Ul. svetog Ivana, Ul. Ivana Šarica, Šćitarjevska, Ul. Bože Težaka, Trg Volovčica, Turopoljska, Ulica grada Vukovara 275, Ul. Antuna Vakanovića, Voloderska, Ul. Mate Vranek Čataj, Ul. Lucijana Vranjanina, Ul. Antuna Vugrina, Vugrovečka, Ul. Josipa Zorića, Ul. Vladimira Arka.

 

33. Upisno područje Osnovne škole Lovre pl. Matačića čine ulice:

 

Avenija Marina Držića od broja 69 do kraja, Bachova, Benešićeva, Budaševska, Capraška, Cilićeva, Dujšinova, Gavellina, Ul. Kiša Horvata, Jazvenička, Laurenčićeva, Majstorska, Ul. Marije Jurić Zagorke, Mičevečka, Miletićeva, Ul. Mike Trnine, Mišebečka, Mraclinska, Obrtnička, Pokupska, Ul. J. Polića Kamova, Radnička cesta od broja 79 do kraja i od broja 178 do kraja, Rakušina, Sachsova, Savica I., Savica II., Slavonska avenija od broja 2 do 4, Slavonska avenija broj 50, Slavonska avenija od 100 do kraja, Slavonska avenija od broja 3 do 11, Ul. Šime Starčevića, Strozzijeva, Šegetska, Trgovačka,Velikogorička, Vrtni put, Žažinska, Župančićeva.

 

34. Upisno područje Osnovne škole Petra Preradovića čine ulice:

 

Borongajska cesta od broja 2 do 44, Borongajska cesta od broja 82 do kraja, Borongajski lug, Ul. Hermana Dalmatina, Getaldićeva, Gologorička, Grdoselska, Grožnjanska, Ivanićegradska od broja 59B do 65, Kanfanarska, Kolarova, Kosorova, Kriška od broja 105 do kraja, Lozarinska, Prilaz svetog Josipa Radnika, Racinova, Skorušička, Trg Stjepana Konzula, Vukomerec, Vukomerec 2, Zapoljska.

 

35. Upisno područje Osnovne škole dr. Vinka Žganca čine ulice:

 

Kanalski put, Kanalski put odvojak 2A, Kanalski put 1, Kanalski put 1 odvojak 1, Kanalski put 1 odvojak 2, Kanalski put 1 odvojak 2A, Kanalski put 2, Kanalski put 2 odvojak 1, Kanalski put 2 odvojak 2, Kanalski put 2 odvojak 3, Kanalski put 2 odvojak 4, Kanalski put 2 odvojak 5, Kanalski put 2 odvojak 6, Kanalski put 2 odvojak 7, Kanalski put 2 odvojak, Kanalski put 2 odvojak 9, Kanalski put 2 odvojak 9, Kanalski put 2 odvojak 10, Kanalski put 2 odvojak 12A, Koledovčina, Kozari, Kozari Bok, Kozari Bok odvojak 1, Kozari Bok odvojak 2, Kozari Bok odvojak 3, Kozari Bok odvojak 4, Kozari Bok odvojak 4A, Kozari Bok odvojak 5, Kozari Bok odvojak 6, Kozari Bok odvojak 7, Kozari Bok odvojak 8, Kozari Bok odvojak 9, Kozari odvojak 1, Kozari odvojak 2, Kozari put 1, Kozari put 1 odvojak 1, Kozari put 1 odvojak 2, Kozari put 1 odvojak 3, Kozari put 1 odvojak 4, Kozari put 1 odvojak 5, Kozari put 1 odvojak 6, Kozari put 1 odvoja 7, Kozari put 1 odvojak 8, Kozari put 1 odvojak 9, Kozari put 1 odvojak 10, Kozari put 1 odvojak 11, Kozari put 1 odvojak 12, Kozari put 1 odvojak 13, Kozari put 1 odvojak 14, Kozari put 1 odvojak 15, Kozari put 1 odvojak 16, Kozari put 1 odvojak 17, Kozari put 1 odvojak 18, Kozari put 1 odvojak 19, Kozari put 1 odvojak 20, Kozari put 1 odvojak 12A, Kozari put 1 odvojak 12B, Kozari put 1 odvojak 13A, Kozari put 2, Kozari put 2 odvojak 1, Kozari put 2 odvojak 2, Kozari put 2 odvojak 3, Kozari put 3, Kozari put 3 odvojak 2, Kozari put 3 odvojak 3, Kozari put 3 odvojak 4, Kozari put 3 odvojak 4A, Kozari put 4, Kozari put 5, Kozari put 6, Kozari put 7, Radnički put 2, Radnički put 3, Radnički put 4, Radnički put 5, Radnički put 6.

 

36. Upisno područje Osnovne škole Dragutina Kušlana čine ulice:

 

Bistrička, Budakova, Bužanova, Čerinina, Čučerska, Čulinečko naselje, Doljani, Dubravska, Dvorište, Galovićeva, Granešinska, Harambašićeva od broja 29 do kraja i od broja 30 do kraja, Heinzelova od broja 28 do 54C, Heinzelova od broja 27 do 47B, Kennedyjev trg od broja 7 do 11 i od broja 6A do 12, Kozarčaninova, Ul. kralja Zvonimira od broja 68 do 136, Kušlanova od broja 39 do kraja i od broja 40 do kraja, Livadarski put od broja 1 do 5 i od broja 2 do 12, Naselak, Njegoševa, Privlačka, Resnička, Retkovečka, Rusanova od broja 15 do kraja i od broja 16 do kraja, Sesvetska, Stara Peščenica 2, Stara Peščenica 4, Stara Peščenica 5, Svetice od broja 13 do kraja i od broja 22 do kraja, Štrigina, Šulekova od broja 37 do kraja i od broja 36 do kraja, Tenska, Trpinjska, Vukelićeva.

 

37. Upisno područje Osnovne škole Borovje čine ulice:

 

Ul. Bože i Nikole Bionde, Borovje, Bukevjanska, Buševačka, Čičanska, Ul. Dane Dujića, Dvorska, Farkašićka, Galdovska, Gustelnička, Hrastelnička, Kuševačka, Lekenička, Letovanička, Matijevička, Orlanska, Poduzetnička, Ul. I. gardijskie brigade "Tigrovi", Rakitovečka, Šiljakovinska, Španovička, Turića Zdeslava, Ulica grada Chicaga, Ul. Davora Zbiljskoga.

 

38. Upisno područje Osnovne škole Otok čine ulice:

 

Ul. Nikole Andrića od broja 1 do 5 i broj 4, Bolšićeva, Gradićeva, Miškinina-Klara, Nežićeva, Oreškovićeva od broja 1 do 3 i broj 6B, Oreškovićeva od broja 5 do kraja i od broja 8 do kraja, Park hrvatskoga zrakoplovstva, Savska poljana, Silobod-Bolšićeva, Varićakova, Zahradnikova, Zdelarki.

 

39. Upisno područje Osnovne škole Gustava Krkleca čine ulice:

 

Kopernikova, Ul. Božidara Magovca, Park Travno, Vatikanska.

 

40. Upisno područje Osnovne škole Ive Andrića čine ulice:

 

Avenija Većeslava Holjevca, Erlichova, Islandska, Ul. Milovana Kovačevića, Ul. Viktora Kovačića, Ostrogovičeva, Pičmanova, Potočnjakova, Šenova, Turinina, Zemljakova.

 

41. Upisno područje I. osnovne škole Dugave čine:

 

Naselje Buzin

Ulice - Abramovićeva, Albinijeva, Babići, Baneki, Bant, Bant odvojak 1, Bant odvojak 2, Ul. Aladara Bakanya 1, Ul. Aleksandra Brdarića, Bujini, Buzinska cesta, Buzinski Krči, Buzinski prilaz, Cedinj, Čalagovićeva, Dedovići, Ul. Jurja Denzlera, Domaćinovićeva, Gata, Gomboševa, Grdenići, Havidićeva, Ul. Janka Holjca, Hreljička, Hreljička Zavrtnica, Hreljički prolaz, Hreljić, Hribarov prilaz, Jakuševac, Jakuševečka, Jakuševečka cesta, Jakuševečka odvojak 1, Jakuševečka odvojak 2, Kamenarka, Kauzlarićev prilaz, Kramarići, Krčmarići, Matunov odvojak, Matunova, Mikulinci, Murati, Ul. Stjepana Planća, Ul. Stjepana Podhorskog, Sajmišna, Ul. Josipa Seissla, Ul. svetog Roka, Ul. svetog Mateja, Školski prilaz, Tišinska, Tišinska odvojak 1, Tišinska odvojak 2, Tišinska odvojak 3, Tišinska odvojak 4, Ulica mladosti, Ulica mladosti od broja 3 do 41 i od broja 4 do 20, Ulica mladosti odvojak 1, Ulica mladosti odvojak 2, Ulica mladosti odvojak 3, Vajdin vijenac, Velika cesta od broja 63 do 85, Vijenac Frane Gotovca, Vlahovci.

 

42. Upisno područje Osnovne škole Frana Galovića čine:

 

Naselje Buzin

Ulice - Abramovićeva, Albinijeva, Babići, Baneki, Bant, Bant odvojak 1, Bant odvojak 2, Bakanya 1 Aladara, Brdarića Aleksandra, Bujini, Buzinska cesta, Buzinski Krči, Buzinski prilaz, Cedinj, Čalagovićeva, Dedovići, Denzlera Jurja, Domaćinovićeva, Gata, Gomboševa, Grdenići, Havidićeva, Holjca Janka, Hreljička, Hreljička zavrtnica, Hreljički prolaz, Hreljić, Hribarov prilaz, Jakuševac, Jakuševečka, Jakuševečka cesta, Jakuševečka odvojak 1, Jakuševečka odvojak 2, Kamenarka, Kauzlarićev prilaz, Kramarići, Krčmarići, Matunov odvojak, Matunova, Mikulinci, Murati, Planća Stjepana, Podhorskog Stjepana, Sajmišna, Seissla Josipa, Ul. svetog Roka, Ul. svetog Mateja, Školski prilaz, Tišinska, Tišinska odvojak 1, Tišinska odvojak 2, Tišinska odvojak 3, Tišinska odvojak 4, Ulica mladosti, Ulica mladosti od broja 3 do 41 i od broja 4 do 20, Ulica mladosti odvojak 1, Ulica mladosti odvojak 2, Ulica mladosti odvojak 3, Vajdin vijenac, Velika cesta od broja 63 do 85, Vijenac Frane Gotovca, Vlahovci.

 

43. Upisno područje Osnovne škole Zapruđe čine ulice:

 

Adamićeva, Ul. Nikole Andrića od broja 7 do kraja i od broja 6 do kraja, Baburičina, Balokovićeva, Brocka, Bundek, Ul. Brune Bušića, Lojenov prilaz, Meštrovićev trg, Most mladosti, Park Vjekoslava Majera, Perivoj Središće, Ul. Savezne Republike Njemačke, Stonska, Ul. Ivana Šibla, Trumbićeva, Vankinina, Vučetićev prilaz, Zapruđe.

 

44. Upisno područje Osnovne škole Mladost čine ulice:

 

Balotin prilaz, Baradin prilaz, Barčev trg, Fancevljev prilaz, Hrastin prilaz, Ivšićev prilaz, Karamanovi prilaz, Katićev prilaz, Kombolova, Maretićeva, Marjanovićev prilaz, Sarajevska cesta, Skokov prilaz, Strohalov prilaz, Šišićeva, Ukrajinska od broja 1 do 15 i od broja 2 do kraja.

 

45. Upisno područje Osnovne škole Sasvski gaj čine ulice:

 

Baćurina, Borovčica, Brezovička cesta od broja 1 do 49 i od broja 2 do 48, Brezovička cesta od broja 1 do 49 i od broja 2 do 48F, Burićeva, Ul. Mile Cipre, Delkovečka, Dugootočka, Ul. Mladena Fiolića, Furjanička, Goleška, Hermanov odvojak, Holjakova, Imprićeva, Išćanska, Iški put, Jadranska avenija, Jadranska avenija, Jagatići, Jarušćica, Kanalska, Karlovačka cesta, Ul. Kate Mlinarić, Kupinečka, Lanište, Lukoranska, Lukoranska odvojak, Malnarova, Ul. Luje Naletilića od broja 1 do 29 i od broja 2 do 30, Naserov trg, Nehruov trg, Ograjska, Pisančev put, Pogačićeva, Prekratova, Premudski put, Put Loparica, Puževa, Rastočka, Remetinec, Remetinečka cesta od broja 27 do kraja i od broja 26 do kraja, Remetinečki gaj, Rivanjski put, Savski gaj, Savski gaj 1 put, Savski gaj 10 put, Savski gaj 11 put, Savski gaj 12 put, Savski gaj 2 put, Savski gaj 3 put, Savski gaj 4 put, Savski gaj 5 put, Savski gaj 6 put, Savski gaj 7 put, Savski gaj 8 put, Savski gaj 9 put, Sestrunjski put, Sućova, Šćukančeva, Ul. Vladimira Špoljarića, Vodirova, Vrgatski put, Zdihvska.

 

46. Upisno područje Osnovne škole braće Radić čine ulice:

 

Ul. Bašćanske ploče, Ul. Đuke Begovića, Botinec, Botinečka, Botinečke Dužice, Botinečki Kuti, Brezovička cesta od broja 51 do 83 i od broja 50 do 84B, Brezovička cest od broja 51 do 89 i od broja 50 do 88, Burićev odvojak, Ul. Cesarićeva slapa, Ul. Demetrove Teute, Diogeneševa, Ul. Đurđice Agićeve, Ul. Gundulićeve Dubravke, Ul. Gupčeve lipe, Ul. Petrice Kerempuha, Ul. Ivice Kićmanovića, Ul. Kolarove Breze, Ul. Kontese Nere, Ul. Kozarčeve Tene, Ul. Pere Kvržice, Ul. Filipa Latinovicza, Ledinski put, Ledinski put odvojak 1, Ledinski put odvojak 2, Lesičine, Ul. Dunda Maroja, Ul. Marulićeve Judite, Ul. Modre rijeke, Mohačekova, Ul. Luje Naletilića od broja 31 do 77 i od broja 32 do 84, Ul. Luje Naletilića od broja 67 do 85, i od broja 86 do 120, Ul. Luje Naletilića odvojak, Ul. Reljkovićeva Satira, Ul. Pavla Šegtote, Ul. Hlapića šegrta, Ul. Šenoine Branke, Ul. Veloga Jože, Ul. Zlatarova zlata i Ul. Zoranićeve planine.

 

47. Upisno područje Osnovne škole Lučko čine naselja:

 

Lučko, Ježdovec, Stupnik, Donji Stupnik, Stupnički Obrež, Žitarka.

 

48. Upisno područje Osnovne škole Trnsko čine ulice:

 

Anićeva, Ul. Jozsefa Antalla, Avenija Dubrovnik od broja 4 do 14, Avenija Dubrovnik od broja 36 do 40, Avenija Dubrovnik od broja 5 do 15, Avenija Dubrovnik od broja 25 do 25A i od broja 24 do 32, Bencekovićeva, Ul. Radoslava Cimermana, Hermanova, Južna obala 2, Južna obala 3, Južna obala 4, Južna obala 5, Južna obala 6, Južna obala 7, Južna obala 8, Južna obala 9, Podbrežje 10, Podbrežje 11, Podbrežje 12, Podbrežje 12A, Podbrežje 13, Podbrežje 14, Podbrežje 15, Podbrežje 17, Podbrežje 18, Podbrežje 19, Podbrežje 20, Podbrežje 3, Podbrežje 4, Podbrežje 5, Podbrežje 6, Podbrežje 7, Podbrežje 8, Podbrežje 9, Puževa, Remetinečka cesta od broja 1 do 25 i od broja 2 do 24, Rogićeva, Trnsko, Trokut 1, Trokut 10, Trokut 11, Trokut 12, Trokut 13, Trokut 14, Trokut 15, Trokut 2, Trokut 3, Trokut 4, Trokut 5, Trokut 6, Trokut 7, Trokut 8, Trokut 9.

 

49. Upisno područje Osnovne škole Miroslava Mrkše čine ulice:

 

Bulićeva, Burićeva - Otočec, Čavoglavska, Ćorova, Ćorova od broja 1 do 43 i od broja 2 do 64, Dupci od broja 3 do 35 i od broja 6 do 6C, Glogovac-Klara, Glogovečka, Horvatova, Kotorvaroška, Kralji, Kučar 1, Kučar 2, Kučar 3, Kučar 4, Lacmanova, Malnarova, Malnarova odvojak 1, Malnarova odvojak 2, Malnarova odvojak 3, Malnarova odvojak 4, Malnarova odvojak 5, Malnarova odvojak 6, Malnarova odvojak 7, Malnarova odvojak 8, Malnarova 9, Mrkšina, Otočec Perjasička, Posedarska, Posedarska odvojak 1, Posedarska odvojak 2, Posedarska odvojak 3, Posedarska odvojak 4, Proveni put 1, Proveni put 2, Proveni put 3, Proveni put 4, Proveni put 5, Ul. remetinečkih žrtava, Ul. remetinečkih žrtava od broja 1 do 21 i od broja 2 do 18, Saljska, Sinjska, Sisačka cesta, Sisačka cesta od broja 1 do 69 i od broja 2 do 70, Sisačka cesta odvojak 1, Sisačka cesta odvojak 2, Sisačka cesta odvojak 3, Sisačka cesta odvojak 4, Stari dvor, Svetoklarska, Ul. Milana Šenoe, Ul. Antuna Tot, Turanjska, Turopoljska, Utinjska, Utinjska odvojak 1, Utinjska odvojak 2, Zelenogorska.

 

50. Upisno područje Osnovne škole Većeslava Holjevca čine ulice:

 

Aleja pomoraca, Alkarski put, Avenija Većeslava Holjevca od broja 2 do kraja, Brajkoićev prilaz, Brodograditeljska aleja, Froudeova, Park Hrvatske mornarice, Park mladenaca, Radmanovačka, Resseleva, Siget, Sortina, Trg senjskih uskoka, Visinov prilaz.

 

51. Upisno područje Osnovne škole Odra čine ulice:

 

Ul. Božidara Antonića, Arbanasova odvojak 1, Baćurini, Ul. Julija Barabaše, Ul. braće Korenika, Carica, Cvetkovići, Đačka ulica, Gradska, Hrašćanska, Igrališna, Iver, Kolarićeva, Kosi, Krajačići, Križanići, Križanići, Križanići od broja 1 do 41 i od broja 4 do 30, Lakumski put, Laskočica, Laskočica od broja 1 do 33 i od broja 2 do 58, Laskočica od broja 37 do 59, Mala Mlaka, Malomlačka, Malomlačka od broja 3 do 33, Malomlačka od broja 35 do 141 i BB do 130, Malomlački odvojak, Malopoljska, Mirna ulica, Nova cesta, Nova cesta od broja 3 do 17 i od broja 2 do 12, Nova cesta od broja 27 do 75 i od broja 50 do 52, Nova cesta odvojak 1, Novozagrebačka, Odranska od broja 1 do 27 i od broja 2 do 14, Odranska od broja 29 do 163 i od broja 18 do 156, Odranska ulica, Odranska Zavrtnica, Odranski odvojak, Odranski prilaz, Odranski vijenac, Pinturska, Sisačka cesta, Ul. svetog Izidora, Šafranići, Šimagina, Trg Jurja Muliha, Velika cesta, Velika cesta od broja 27 do 45, Velika cesta od broja 47 do 87 i od broja 6 do 66, Velika cesta broj 101, Vrtna ulica.

 

52. Upisno područje Osnovne škole Augusta Šenoe čine ulice:

 

Andraševečka, Baštijanova od broja 1 do 41A i od broj 2 do 50, Bersečka, Bistranska, Bosiljevska, Brdovečka, Brloška, Creska od broja 1 do 17 i od broja 2 do 20, Desinička, Dobrilina, Dubovačka, Erpenska, Fijaninova, Golubovečka, Gredička, Harmička, Hruševečka, Humska, Istarski trg, Ivanečka, Jablanovečka od broja 1 do 31 i broj 2, Jankomirska, Januševečka, Kastavska, Kostelska, Kumrovečka, Ladučka, Lipovečka, Lošinjska od broja 1 do 17 i od broja 2 do 12, Lovranska od broja 1 do 15 i od broja 2 do 16, Lovrećanska, Ul. Matka Mandića, Meršićeva, Mihovljanska, Miljanska, Mirkovečka, Novigradska, Okićka, Oroslavska, Ozaljska 31 do 85 i od broja 42 do 146, Pazinska, Podgorska, Poljanička, Poznanovečka, Pregradska, Premanturska, Prišlinska, Prudnička, Fušćanska, Rabarova, Radobojska, Razvorska, Ribnička, Rovinjska, Rozganska, Selnička, Selska cesta od broja 35 do 155 i od broja 26 do 138, Slatinska, Slavetićka, Stubička, Sutinska, Šenkovečka, Trg Slavoljuba Penkale, Trstenička, Tuheljska, Učkina, Veprinačka, Vidovgradska, Vinagorska, Vinička, Virjanska, Vitezičeva od broja 1 do 9 i od broja 2 do 30, Vodovodna od broja 20A do 20C, Zabočka, Zagorska od broja 1 do 81 i od broja 2 do kraja, Zagorska 2, Zagorska 3, Zlatarska, Zorkovečka, Zvečajska, Žumberačka, Župnička.

 

53. Upisno područje Osnovne škole kralja Tomislava čine ulice:

 

Ul. Božidara Adžije, Badalićeva, Belečka, Bisačka, Cesargradska, Čakovečka, Gotalovečka, Grebengradska, Jakovljanska, Ul. Ljudevita Jonkea, Kalnička, Klenovnička, Kneginečka, Kranjčevića od broja 27 do kraja i od broja 6 do kraja, Krapinska od broja 1 do 45, Križovljanska, Kučerina, Kunagorska, Loborska, Ludbreška, Lukavečka, Magazinska cesta, Martijanečka, Maruševečka, Melengradska, Metalčeva, Mokrička, Munjarski put, Nova cesta od broja 1 do 99 i od broja 2 do 100, Novodvorska, Novomarofska, Novotnijeva, Ogrizovićeva, Ozaljska od broja 2 do 40, Pasarićeva, Pavletićeva, Petračićeva, Rasimska, Ul. Rihtmana Zvonimira, Susedgradska, Taborska, Trakošćanska, Tratinska ulica od broja 38 do 82, Trg sportova, Valjavčeva, Vidovečka, Ul. Andrije Žaje.

 

54. Upisno područje Osnovne škole Julija Klovića čine ulice:

 

Ul. Florijana Andrašeca, Bakarska, Baščanska, Bilajska, Blagajska, Bobovačka, Bočačka, Bribirska, Brinjska, Mužinska, Cernička, Cetingradska broj 46, Cetingradska od broja 1 do 31 i od broja 2 do 34, Crikvenička 1, Crikvenička 2, Čapljinska, Dobojska, Drenovačka, Drežnička, Drivenička, Dužice, Garićgradska, Glamočka, Gorjanska, Grobnička, Gvozdanska, Hreljinska, Ilička, Kamengradska, Ključka, Kraljevička, Maglajska, Modruška, Nehajska, Nova cesta od broja 103 do 155 i od broja 102 do 170, Ostrovička, Ostrožačka, Ozaljska od broja 1 do 29, Park stara Trešnjevka, Počiteljska, Savska cesta od broja 58 do 110, Selska cesta od broja 159 do 199, Severinska, Slunjska, Sokolgradska, Splitska avenija, Srebrenička, Tešenjska, Tratinska ulica od broja 41 do 79, Trešnjevački trg, Tribaljska, Trsatska, Tržačka, Udbinjska, Ulica grada Vukovara od broja 3 do 23 i od broja 2 do 18, Višegradska, Vrandučka, Vrandučka 2, Zadarska od broja 2 do 46, Zvonigradska, Zvornička.

 

55. Upisno područje Osnovne škole Rudeš čine ulice:

 

Anina od broja 21 do kraja i od broja 26 do kraja, Anina grana, Anina 1, Anina 1 ogranak, Anina 2, Anina 2 1. ogranak, Anina 2 2. ogranak, Banjalučka 1, Bastajski put, Bijeljinska, Busovačka, Čabarska, Delnička, Dežanovečki put, Draganička, Draganička grana, Dugavska, Erdutski put, Ul. Ervine Dragman, Ul. Dragutina Freudenreicha, Gomilička, Goraždanska, Ul. Josipa Gostića, Grahovljanski put, Ul. Mate Grkovića, Grubišnopoljski put, Ul. Vlade Habuneka, Jablanska, Jablanska odvojak 1, Jablanska odvojak 2, Jezerska, Josipdolska, Končanički put, Korenička, Kraljevrški put, Kreševska, Ul. Emila Kutijara, Lađevački put, Ul. Milana Langa, Lazinska od broja 51 do 69 i od broja 46 do 66, Lužanska, Ul. Margarete Froman, Ul. R. Mihanovića Frangeša, Ul. Mile Dimitrijević, Ul. Milice Mihičić, Ul. Nine Vabre, Oriovačka, Ul. Josipa Pavića, Peščanska grana, Peščanska od broja 1 do 117 i od broja 112 do 162, Peščanska od broja 133 do 135b i od broja 164 do 184, Pisarovinska, Podravska, Posavska, Posavska 2, Prilaz Grge Antunca, Prilaz Ive Lozice, Ul. Ive Raića, Ratarska, Rudeška cesta od broja 1 do 87A i od broja 2 do 140, Rudeška grana 1, Rudeški odvojak, Rudeški ogranak, Rudeški ogranak 1, Rudeški ogranak 2, Rudeški ogranak 3, Rudeški ogranak 4, Rudeški ogranak 5, Rudeški put, Rumska, Sedlarička, Skratska, Slankamenska, Stara jablanska, Šitska, Ul. Marija Šimenca, Šokačka, Topolnica, Ravnička, Uljanički put, Ul. Vike Podgorske, Vivodinska, Vlašićka, Vrbovska, Zagrebačka cesta od broja 137 do 225, Zagrebački odvojak 1, Zagrebački odvojak 2.

 

56. Upisno područje Osnovne škole Voltino čine ulice:

 

Baštijanova od broja 52 do 98, Biokovska, Bletska, Bledski odvojak, Bohinjska, Fallerovo šetalište od broja 35 do 393 i od broja 2 do 20, Gaboska, Ul. Dragutina Golika od broja 1 do 79 i od broja 2 do 116, Hanamanova, Javorska, Klanječka od broja 1 do 59 i od broja 2 do 60, Konavoska, Lapačka, Medvednička, Netretićka, Postonjska, Predavčeva, Prilaz P. Vuka Pavlovića, Raška, Selačka, Somborska, Sošička, Svilajska, Šamačka, Šibenska, Tomislavova od broja 30 do 34, Tomislavova od broja 1 do 33 i od broja 2 do 28, Vinkovačka, Vodnjanska, Voltino, Voltino-Novo, Vuhrecka, Zagorska od broja 83 do 93 i od broja 92 do 118, Zagrebačka cesta od broja 220 do 226, Zagrebačka cesta od broja 49 do 117, Županjska.

 

57. Upisno područje Osnovne škole Ljubljanica čine ulice:

 

Anina od broja 1 do 19 i od broja 2 do 24, Barilovička, Barilovička 2, Bilogorska, Creska od broja 19 do kraja i od broja 22 do 28, Dinarska od broja 56 do 60, Dinarska od broja 1 do 67 i od broja 2 do 52, Đakovačka, Fallerovo šetalište od broja 22 do 88, Fallerovo šetalište od broja 90 do kraja, Fruškogorska, Garička, Ul. Dragutina Golika od broja 81 do 131, Gortanova, Igmanska, Jablanovečka od broja 33 do kraja i od broja 4 do 18, Kaptolska, Labinska, Lazinska od broja 7 do 11 i broj 4, Lazinska od broja 35 do 47 i od broja 24 do 40, Lošinjska od broja 19 do 33 i od broja 14 do 42, Lovranska od broja 17 do 31 i od broja 18 do 28, Ljubljanica, Maceljska, Majevička, Ul. Matka Mandića od broja 39 do 49 i od broja 18 do 26, Mitrovačka, Mosorska, Mostarska, Moščenička, Moščenički odvojak, Nijemčanska, Opatijski trg, Ozaljska od broja 87 do kraja i od broja 148 do kraja, Pakračka, Prenjska, Prugina, Psunjska, Puljska, Spinčićeva, Subotička, Svetoivanjska, Šarengradska, Širokobriška, Šljivarska, Trebevička, Trebevički ogranak 1, Trebevički ogranak 2, Trebevički ogranak 3, Trešnjeac, Uskočka, Velebitska, Višnjevac, Vitezićeva od broja 11 do 57 i od broja 32 do 84, Voćarski put i Zenička.

 

58. Upisno područje Osnovne škole Horvati čine ulice:

 

Ul. Alberta Bazale, Ul. Rudolfa Bićanića, Ul. braće Cvijića od broja 17 do kraja i od broja 22 do 38, Budvanska, Ul. Josipa Gigla, Horvaćanska cesta od broja 3 do 53 i od broja 6 do 32, Jadranski most, Jarunska od broja 2 do 6, Knežija od broja 11 do kraja i od broja 2 do 20, Konjička, Ul. Luje Maruna, Ul. Grge Novaka, Poljana J. Andrassya, Poljana V. Njegovana, Prčanjska, Prozorska, Ul. Josipa Roglića, Ul. Stjepana Romića, Savska cesta od broja 158 do 262, Savska cesta od broja 215 do 217, Stolačka, Ul. Jaroslava Šidaka, Ul. Stjepana Škreblina, Ul. Blaža Trogiranina, Ul. Ćire Truhelke, Ujevićeva od broja 10 do 26, Vitasovićeva poljana.

 

59. Upisno područje Osnovne škole Ivana Meštrovića čine ulice:

 

Bjelovarska, Brušanska, Ul. Zvonimira Cimermančića, Daruvarska, Dragmanova. Fužinska, Graničarska, Hrgovići od broja 1 do 53, Hudovljanska, Ilirska, Ilirska grana, Jelašićev odvojak, Jelašićeva, Ul. Luke Kaliterne, Kamenička, Klekova, Klekova grana, Koprivnička, Kosinjska, Krašićka, Križevačka, Ul. Stjepana Ljubića, Zagrebačka avenija od broja 61 do 75 i od broja 60 do 74, Macanovićeva od broja 1 do 27 i broj 14, Medačka, Našička ulica, Nečujamska, Ogulinska, Oštarijska, Perušička, Poldina, Potkapelska, Predovečka, Prikrilova, Prosenikova, Puštekova, Ranogajčeva, Repinečka, Sigetečka, Smiljanska, Ul. Antuna Stipančiča, Stobrečka, Sudovečka, Svibanjska, Ul. Antuna Štrbana, Štritofova, Trogirska, Vojakovačka, Ul. Bernarda Vukasa od broja 1 do 31 i od broja 2 do 20, Žurkovska, Žurkovska grana.

 

60. Upisno područje Osnovne škole Alojzija Stepinca čine ulice:

 

Bjelovarska, Brušanska, Ul. Zvonimira Cimermančića, Daruvarska, Dragmanova. Fužinska, Graničarska, Hrgovići od broja 1 do 53, Hudovljanska, Ilirska, Ilirska grana, Jelašićev odvojak, Jelašićeva, Ul. Luke Kaliterne, Kamenička, Klekova, Klekova grana, Koprivnička, Kosinjska, Krašićka, Križevačka, Ul. Stjepana Ljubića, Zagrebačka avenija od broja 61 do 75 i od broja 60 do 74, Macanovićeva od broja 1 do 27 i broj 14, Medačka, Našička ulica, Nečujamska, Ogulinska, Oštarijska, Perušička, Poldina, Potkapelska, Predovečka, Prikrilova, Prosenikova, Puštekova, Ranogajčeva, Repinečka, Sigetečka, Smiljanska, Ul. Antuna Stipančiča, Stobrečka, Sudovečka, Svibanjska, Ul. Antuna Štrbana, Štritofova, Trogirska, Vojakovačka, Ul. Bernarda Vukasa od broja 1 do 31 i od broja 2 do 20, Žurkovska, Žurkovska grana.

 

61. Upisno područje Osnovne škole Bartola Kašića čine ulice:

 

Aleja mira, Arapovićeva, Bartolići, Borovci, Božavska, Ul. Ferdinanda Buduckoga, Drašnička, Dugoracka, Filipjakovska, Fočići, Gerovska, Glibodolska, Gomilska, Herucova, Homerska, Hrgovići od broja 55 do 91 i od broja 2 do 38, Hrgovići odvojak, Ul. Hrvatskog sokola od broja 69 do kraja i od broja 70 do kraja, Ul. Gordana Jankovića, Jarun, Jarunska obala, Jelšanska, Kistanjska, Komiška, Komiški odvojak, Krapanjska, Kružna, Kuparska, Kupjačka, Lokvarska, Macanovićeva od broja 29 do kraja i od broja 16 do kraja, Marinska, Mrkopaljska, Orebička, Otavička, Pakoštanska, Palagruška, Pandakovićeva, Park prijateljstva, Petrine, Ul. Augusta Piazze, Platačka, Pločanska, Poljana B. Hanžekovića, Poljana Zdenka Mikine, Postirska, Primoštenska, Ratkovićeva, Ravnogorska, Ribički prilaz, Rogoznička, Skijaški prilaz, Staglišće, Sućurajska, Sukošanska, Sumartinska, Sungerska, Supetarska, Šestanovačka, Šmigcova, Trpanjska, Tučepska, Velalučka, Ul. Josipa Vogrinca, Vrisnička, Ul. Bernarda Vukasa od broja 33 do kraja i od broja 22 do kraja, Ul. Franje Wölfla, Ul. Hinka Wüertha, Zaostroška, Zatonska, Zavalska, Živogoška, Županići.

 

62. Upisno područje Osnovne škole Josipa Račića čine ulice:

 

Benkovačka, Ul. Bernarda Bernardija, Ul. braće Domany, Ul. Šime Devčića, Dobrinjska, Drniška, Drniška 2, Dubašnička, Ul. Franje Fuisa, Gredice, Ul. Marijana Haberlea, Hećimovićeva, Horvaćanska cesta od broja 55 do 57 i od broja 34 do 146, Jarunska od broja 1 do kraja i od broja 8 do kraja, Jarunske obale odvojak, Kajakaški prilaz, Kikićeva, Kostrenska, Livanjska, Loparska 1, Loparska 2, Loparska 3, Ljubačka, Zagrebačka avenija od broja 41 do 59 i od broja 42 do 58, Ul. Majstora Radonje, Ul. Majstora Radovana, Mogorička, Ul. Jurja Neidhardta, Omišaljska, Rašice Božidara, Siverička, Srednjaci, Vincenta iz Kastva, Vodičke Mladena, Vrbnička, Vrlička, Vurovčica, Zemunička.

 

63. Upisno područje Osnovne škole Prečko čine ulice:

 

Beethovenova, Cenkovečka, Cenkovečki odvojak, Cirkovljanska, Dekanići, Domašinečka, Futoška, Hatzeova, Jarnovićeva od broja 1 do 11 i od broja 2 do 72, Komarevska, Kormanići, Ul. Božidara Kunca, Kuzminečka, Lopatinečka, Malogorička, Ul. Marijane Radev, Ul. Lovre Matičića, Matetić-Ronjgovljeva od broja 1 do 9 i od broja 2 do 10, Mlake, Odakova, Odžačka, Palanjačka, Petrovaradinska, Prečko, Sakačeva, Sibeliusova, Smetanina, Štefaničeva, Tijardovićeva od broja 1 do 3 i od broja 2 do 20, Tucmani, Vratečka, Vrbje, Vrbje odvojak, Vunarići.

 

64. Upisno područje Osnovne škole Matije Gupca čine ulice:

 

Albaharijeva, Ul. Davorina Bazjanca, Ul. braće Cvijića od broja 1 do 15 i od broja 2 do 20, Ul. Antona Dolenca, Ul. Vladimira Filakovca, Kalinovica, Karinska, Kliška, Knežija od broja 3 do 9 i od broja 104 do 136, Kninska, Zagrebačka avenija od broja 1 do 39 i od broja 2 do 40, Ninska, Nova cesta od broja 167 do kraja i od broja 176 do kraja, Omiška, Ul. Josipa Palade, Papova, Park hrvatskog proljeća, Poljana D. Kalea, Poljana J. Brunšmida, Poljana Z. Dražića, Savska cesta od broja 116 do 156, Selska cesta broj 144, Sinjska, Skradinska, Stara Knežija, Ujevićeva od broja 1 do 15, Zadarska od broja 1 do 93 i od broja 56 do 82, Zelengradska od broja 4 do 6, Zelengradska od broja 17 do 71 i od broja 12 do 28, Ul. Zelenke Ludovika.

 

65. Upisno područje Osnovne škole Nikole Tesle čine ulice:

 

Barnovićeva, Bartokova, Bezdanska, Dobronićeva, Ul. Dore Pejačević, Händelova, Jarnovićeva od broja 74 do kraja, Lhotkina, Matetić - Ronjgovljeva od broja 11 do kraja i od broja 12 do 86, Nebojanska, Paljetkova, Ul. J. Slavenskog, Starobrodska, Tavankutska, Tijardovićeva od broja 22 do 44, Žednički put.

 

66. Upisno područje Osnovne škole Vrbani čine ulice:

 

Horvaćanska cesta od broja 59 do kraja i od broja 148 do kraja, Ul. Hrvatskog sokola od broja 1 do 67 i od broja 2 do 68, Hrženička, Krčevine, Kutnjački put, Lipanjska, Listopadska, Novakovečka, Ožujska, Palinovečka, Rudeška cesta od broja 89 do kraja i od broja 142 do kraja, Rujanska, Siječanjska, Srpanjska, Travanjska, Vratišinečka, Vrbani, Vukanovečka.

 

67. Upisno područje Osnovne škole Ivana Cankara čine ulice:

 

Bleiweisova, Braćunova, Cankarova, Črnomerec od broja 1 do 53 i od broja 2 do 46, Gradišćanska, Grahorova, Gregorčićeva, Grmoščica odvojak 2, Ilica od broja 141 do 295 i od broja 260 do 272, Međimurska, Prešernova, Prilaz baruna Filipovića, Reljkovićeva, Selska cesta od broja 1 do 23 i od broja 2 do 22, Slovenska, Ul. Gjure Szaba, Ulica grada Mainza, Vodovodna, Vukovićeva, Zaprešićka.

 

68. Upisno područje Osnovne škole Kustošija čine ulice:

 

Badljevinski put, Ul. Matije Bakića od broja 2 do kraja, Barbarićev put, Bobarski put, Bujavički put, Ciglanska, Čehovečki put, Dekanovečka, Divoselska, Dubička, Duvanjska, Dvojkovićev odvojak, Dvojkovićev put, Glinska, Gorenjci, Gosposvetska, Graberje, Grbićev put, Grmoščica desna, Grmoščica lijeva, Grmoščica srednja, Hodošanska, Ilica od broja 297 do 387A i od broja 274 do 408, Ilica od broja 389 do kraja i od broja 410 do kraja, Ivanićeva, Ul. Slavka Ježića, Kamenite stube, Kotoripska od broja 2 do kraja, Kotoripski odvojak 1, Kotoripski odvojak 2, Kotoripski odvojak 3, Kotoripski ogranak, Krvarić od broja 1 do kraja, Krvarićev put, Kustošijanska od broja 141 do 168, Kustošijanski breg, Kustošijanski venec, Kustošijanski venec odvojak, Kustošijanski vidikovec, Kvaternikova od broja 1 do 91A i od broja 2 do 96, Lendavska, Ul. Frana Mažuranića, Ul. Lea Müellera, Ul. Lea Müellera odvojak 1, Ul. Lea Müellera odvojak 2, Ul. Lea Müellera odvojak 3, Ul. Lea Müellera odvojak 4, Ul. Lea Müellera odvojak 5, Murska, Ogulinčeva, Pčelički put, Peršinci, Poljačak, Preloška, Put Marijana Matkovića, Ul. Vojmila Rabadana od broja 2 do kraja, Ul. Ivana Raosa, Roginina od broja 11 do kraja i od broja 2 do kraja, Skladišna, Skočilovići, Sokolska od broja 1 do 41 i od broja 2 do 28, Srednjak od broja 1 do 75 i od broja 2 do 68, Stipanovićeva, Suhopoljski put, Sukova, Ul. svetog Nikole Tavelića, Svibovečka, Šiletićev odvojak, Šiletićev put, Šinorija, Školska, Španovićeva, Štrigovska, Trg siječanjskih žrtava, Tršćanska, Vaganačka, Valenovačka, Vatrogasna, Vatrogasne stube, Zagrebačka cesta od broja 120 do 218, Zagrebačka cesta od broja 1 do 45 i broj 74A, Završje, Završje donje 1, Završje donje 2, Završje odvojak 1, Završje odvojak 2, Završje odvojak 3, Zrinskoga.

 

69. Upisno područje Osnovne škole Medvedgrad čine ulice:

 

Bademovac, Ul. Vinka Beka, Belčina 1, Belčina 2, Bijenički Goljak, Bijenik, Bijenik Mali, Bolmanska, Boričevec, Božinčak, Črnomerec od broja 55 do kraja i od broja 48 do kraja, Črnomerečki potok, Ćukovići, Dolski put, Donji Lukšić, Duboki dol, Dunjevac, Fraterščica, Galovići, Glavnica, Glavića Balde, Gorenščak, Granice, Hrastina, Jablanovac, Ul. Vjekoslava Kaleba, Ul. Srećka Karamana, Ul. Branka Klarića, Koštacin, Krčec, Krčeličeva od broja 15 do kraja i od broja 22 do kraja, Krištanovečka, Kvaternikova od broja 93 do kraja i od broja 98 do kraja, Loznica, Lubenjaki, Lubenjaki 1, Lubenjaki 2, Lukšić, Lukšićki odvojak, Lukšički vijenac, Mali potok, Ul. Josipa Matasovića, Matijevka, Matuni, Matunski odvojak, Miheljščak, Mikulić Gornji, Mikulić odvojak, Mikulići, Ul. Matije Murka, Ul. Franje Nevistića, Orahovac, Ul. Ivana Oršanića, Podvinje, Polanjščak, Put k mlinu, Put Kalmana Mesarića, Severci, Sokolovac, Spojni put, Srednjak od broja 77 do kraja i od broja 70 do kraja, Strma cesta, Strmi odvojak, Supleti, Sveti Duh od broja 61 do kraja i od broja 64 do kraja, Ul. Josipa Šabana, Štoki, Šumski put, Talani, Težački put, Topolina, Treščak, Treščakovec, Trpučev breg, Trsje, Vatrogasni put, Vaupotića Miroslava, Veliki potok, Ul. Viktora Vide, Voćnjak.

 

70. Upisno područje Osnovne škole Pavleka Miškine čine ulice:

 

Antunovac, Cerovac, Čičkovina, Domobranska, Drage, Dražice, Grabrovac, Ibrišimovićeva, Ilica od broja 198 do 258, Jaruga, Kajfešov brijeg, Kestenovac, Klanac, Krčelićeva od broja 1 do 13 i od broja 2 do 20, Kruškovac, Kuniščak, Mandaličina, Nad lipom, Pećine, Podfuščak, Podfuščak 1, Prevoj, Ul. dr. Milana Rojca, Sveti Duh od broja 1 do 59 i od broja 2 do 62, Ul. Gjure Szaba odvojak, Šestinski Dol, Šestinski Dol odvojak, Šipki, Topnička, Ulica Gualdo Tadino, Vidikovac, Vidovčica, Vidovčica 1, Vinogradi, Vinogradi odvojak, Vinogradske stube, Vrhovec, Vukasovićeva, Zamorski breg, Zamorski breg odvojak, Zatišje.

 

71. Upisno područje Osnovne škole Antuna Mihanovića čine ulice:

 

Bulinačka, Ul. Frane Cote, Čađavički put, Dubec, Dubečka broj 94, Dubečka ulica, Dubrava od broja 229 do 319, Dubrava od broja 321 do kraja, Dunavska od broja 37 do kraja i od broja 36 do kraja, Dunavska ulica, Ul. Raula Goldonija, Gudovačka, Ul. Rudolfa Ivankovića, Ul. Ive Kerdića, Krndijska, Ul. Laurana Vranjanina, Ul. Ivana Meštrovića, Mikuševa ulica, Ul. Dujma Penića, Ul. Pavla Perića, Poljanice 2 od broja 2 do 4, Poljanice 4, Poljanice 5, Prominska, Retkovec 6, Ul. Tome Rosandića, Ul. Petra Smajića, Ul. Marina Studina, Ul. Jurja Škarpe, Trg Antuna Mihanovića, Visočićka, Visočićka, Zemunska, Zemunska ulica.

 

72. Upisno područje Osnovne škole Žuti brijeg čine ulice:

 

Agacijska, Aleja tišine od broja 1 do kraja, Babinečka, Baršići, Beloslavečka, Bjelašnička, Blaževdolska, Blizno, Borkovečka, Bregovita, Brestik, Budunšćinska, Cetinovačka, Cindeki, Čret od broja 1 do 5, Čretski odvojak, Degidovečka, Dotršćinska, Dravska, Dravski zavoj, Družilovečka, Ervenička, Ervenički odvojak, Gornja, Husinečka, Huzeki, Jamnička, Ul. Vladimira Jurčića, Kamenska, Kitani, Kobaritska, Koritnička, Kosainščak, Kunovečka, Laška, Lašvanska, Lišće, Litijska, Litijski odvojak, Litijski odvojak 2, Lonjska, Ljubijska od broja 59 do 60, Malostonska, Marinovečka, Martinkovečka, Maunska, Maunski odvojak, Mirna, Miroševačka poljana, Miroševečki brijeg, Miroševečina, Mljekarska, Mramorni prilaz, Novačka, Novački vidikovac, Novački zavoj, Novobiljski zavoj, Oporovečka od broja 11 do 109, Orehovečki brijeg, Orehovečki ogranak, Orehovečki put, Pesteri, Pirovačka, Plaška, Plavnička, Potočka, Požarkovečka, Požarkovečki prilaz, Prištinska, Radenska, Radešička, Rastovačka, Sjeverna, Skadarska, Stipernička, Šalovečka, Šašinovečka, Šemnička, Šemovečka, Škabrnjska, Škabrnjski odvojak, Temovečka, Tolminska, Topolovečka, Topolovečki priključak, Valturska, Vinkuranska, Vižovljanska, Vodička, Vrankovečka, Vrtnjakovečka, Začretska, Zadravečka, Zdenačka, Zdenački odvojak 2, Zdenački prilaz, Zdenački zavoj, Žitna, Žitomirska, Žuti Breg, Žuti dol, Žuti jarak, Žuti put.

 

73. Upisno područje Osnovne škole dr. Ante Starčevića čine ulice:

 

Banovićka, Biogradska, Ciglenečka, Deanovečka, Derventska, Dubrava od broja 1 do 227, Gojlanska, Grđevačka, Ul. hrvatskog proljeća, Idrijska, Jasenovačka, Kakanjska, Konjšćinska, Konjšćinski zavoj, Križnog puta od broja 1 do 81 i broj 68a, Lozovačka, Ljubijska, Ul. Leopolda Mandića, Međugorska, Mišulinovačka, Orlečka, Paklenička, Papučka, Park prosinačkih žrtava, Pernatska, Plješivička, Presečka, Prijedorska, Sjeničarska, Srijemska, Širinečka, Špoljarov prilaz, Teslićka, Trbovljanska, Trepčanska, Tržna, Tuzlanska, Vareška, Velenjska, Virovska, Zavidovićka.

 

74. Upisno područje Osnovne škole Granešina čine ulice:

 

Aleja hrvatske mladeži, Ul. Filipa Antolića, Beđićev odvojak, Beđići, Benčakov dol, Blažuni, Branovec, Branovečina, Branovečka cesta, Cesari, Cuglini, Čaleki, Čepini, Črbeki, Čučerska cesta od broja 1 do 17 i od broja 2 do 26, Čugovečki put, Donji kraj, Dugljevička, Đurini, Fabijanićeva, Filipci, Furdini, Gorićanci, Goričica, Graduši, Graduši-Odvojak, Granešina, Granešinski Novaki, Gumerec, Ilići, Jalševec, Kelčeci, Ključariček, Ključarići, Kolarinšćak, Korenova, Kranjčecov breg, Krča, Kupneščica, Kurekov breg, Lazina od broja 243 do 245 i od broja 258 do 270, Lektrščica-odvojak, Lašće, Leškovići, Lobori, Loborinci, Lozica, Lučica, Magdičinov brijeg, Mala lozica, Miroševec, Miroševečka cesta, Miroševečki gaj, Mlinski prolaz, Mrnjaki, Mrnjaki 1, Mrnjaki 2, Mudifaji, Naglići, Nova lozica, Novački odvojak, Novoselečki gaj, Novoselečki odvojak, Novoselečki prečac, Novoselečki put, Novoselečki trg, Oporovečki dol, Oporovečki majdaki, Oporovečki odvojak, Oporovečki omajek, Oporovečki vinogradi, Patačići, Perecova, Peršuni, Petariščak bunar, Potešnica, Prašnica, Prašnica donja, Prašnica gornja, Prevende, Prilaz Ruščenici, Prilaz vrtiću, Rakeki, Ravenec, Ravenečki gaj, Ravenečki vinogradi, Rebićev brijeg, Ruščenica, Senšćak, Senšćak odvojak 1, Senšćak odvojak 2, Severi, Severovačka, Sjeverna lozica, Stara lozica, Stražnjički put, Stražnjički put odvojak 1, Stražnjički put odvojak 2, Stražnjički put odvojak 3, Stražnjički put odvojak 4, Stražnjički put odvojak 5, Sunčana, Sunekov odvojak, Sunekov odvojak 1, Sunekova, Šormani, Štuglenica, Trslići, Turčićeva, Varoška, Veliki vrh, Velikovrški odvojak, Vrbanići, Vrbanići odvojak 1, Vrbanići odvojak 2, Vrbanići odvojak 3, Zabunovec, Zabunovec 1, Zabunovec 2, Zakišćak, Zapadna lozica, Zavalići, Zavrelići, Zelenčica, Zvjezdana ulica, Žigulići, Žugci, Žugčićeva.

 

75. Upisno područje Osnovne škole Mate Lovraka čine ulice:

 

Aleja Blaža Jurišića, Aleja tišine od broja 2 do kraja, Beljačka, Celovečka, Celovečki odvojak 1, Celovečki odvojak 2, Celovečki odvojak 3, Celovečki odvojak 4, Celovečki odvojak 5, Čvrsnička, Dankovečka, Ul. Mirka Deanovića, Drenjska, Garešnička, Grižanska, Ul. Josipa Hamma, Jarebička, Klekovačka, Klinčaselska, Križnog puta od broja 83 do kraja i od broja 70 do kraja, Ul. Antuna Kuzmanića, Lelijska, Lelijski odvojak, Lelijski odvojak 1, Ljubuška, Ljutomerska, Ljutomerski odvojak, Ljutomerski odvojak 1, Ljutomerski odvojak 2, Ljutomerski odvojak 3, Malekova, Makarska ulica, Malševečka, Ul. Tome Matića, Ul. Augusta Musića, Oporovečka od broja 111 do kraja i od broja 14 do kraja, Prijepoljska, Risnjačka, Risnjački odvojak, Svetojakopska, Ul. Zdenka Škreba, Ul. Vebera Tkalčevića, Ul. Josipa Torbarine, Vranplaninska, Vukovinska.

 

76. Upisno područje Osnovne škole Čučerje čine ulice:

 

Babošćica, Bokanjšćica, Božeki, Buhinji, Cekovići, Čakanovec, Čopci, Ćućerska cesta od broja 19 do kraja i od broja 28 do kraja, Ćuki, Drenje, Dudaki, Dušćak, Goliš, Gradina, Hađuri, Hukmani, Ištvanići, Ivnovićev odvojak, Ivanovićeva, Jakopovići, Jalševečka cesta, Kamešćica, Keleminci, Kuntićev odvojak, Kuntićeve stube, Kuntići, Lazina od broja 1 do 241, i broj 256, Lepušići, Majpruzi, Malčići, Mali sruki, Medvedski breg Micudaji, Mihovci, Mihovci odvojak, Orešići, Pavlinšćak, Pirinova, Prešci, Pričevlje, Prigorska, Pršaki, Pukleki, Slanovečka cesta, Alanovečki odvoja, Sloge, Sruki, Strancarići, Surepci 1, Surepci 2, Ul. svete Barbare, Svetobarbarski odvojak, Šafrani, Šiprunec, Šuškovićev odvojak, Šuškovići, Vrbina, Žuglići.

 

77. Upisno područje Osnovne škole Vjenceslava Novaka čine ulice:

 

Avenija Dubrava od broja 137 do 177, Dankovečka od broja 2 do kraja, Ul. Milovana Gavazzija, Klin od broja 1 do kraja, Koledinečka, Kopanička, Kravarska, Laz 1, Laz 2, Laz 3, Ločilnička, Lovrakova, Ul. Zvonimira Ljevakovića, Međašna, Međašni odvojak, Novoselska od broja 19 do kraja i od broja 32 do kraja, Novoselski odvojak 6 broj 1, Novoselski odvojak 7 od broja 42 do 44, Novoselski odvojak 10 od broja 1 do 3, Novoselski odvojak 11, Novoselski odvojak 12, Novoselski odvojak 13, Ul. Gjure Prejca, Ulica Vile Velebita, Ul. Vinka Žganeca.

 

78. Upisno područje Osnovne škole Antuna Branka Šimića čine ulice:

 

Ul. Dominika Andrijaševića, Antolovečki put, Avenija Dubrava od broja 15 do 21, Ul. Petra Bakule, Ul. Rafa Barišića, Božjakovinska, Budrovečki put, Čađavički put, Dinjevački put, Ul. Jurja Dragišića, Dubečka od broja 1 do kraja i od broja 2 do 92, Đelekovečka, Erdovečki put, Ferdinandovačka, Florićeva, Golska, Guščerovečki put, Ul. Julijana Jelenića, Keleminka, Knezovečki put, Krndijska od broja 35 do kraja i od broja 34 do kraja, Krotovica, Kupreška, Dislavska, Lemeški put, Ul. Franje Miličevića, Mitnička, Molvanjska, Novoselska od broja 1 do 17 i od broja 2 do 30, Novoselski odvojak 1, Novoselski odvojak 2, Novoselski odvojak 3, Novoselski odvojak 4, Novoselski odvojak 5, Novoselski odvojak 6 od broja 3 do kraja, Novoselski odvojak 7 od broja 2 do 40 i od broja 46 do kraja, Novoselski odvojak 9, Novoselski odvojak 10 od broja 5 do kraja i od 2 do kraja, Ul. Anđela Nuića, Ul. Pavla Papića, Plavi put, Plavšinački put, Ul. Izidora Poljaka, Poljanice 1, Poljanice 2, Poljanice 3, Poljanički prilaz, Prominska od broja 40 do kraja, Puklavčeva, Ravnjanska, Redovka, Repaški put, Retkošica, Ul. Josipa Stadlera, Tomaševa, Trnovčica, Trutina, Vugrinka, Ul. Ivana Zovka.

 

79. Upisno područje Osnovne škole Retkovec čine ulice:

 

Aleja dudova, Aleja grabova, Aleja javora, Aleja lipa, Aleja ruža, Aleja višanja, Antovaljska, Ul. ariša, Ul. badema, Ul. bagrema, Ul. borova, Ul. božura, Ul. breza, Ul. brijestova, Ul. bršljana, Cazinska, Cazinski odvojak, Cazinski zavoj 1, Ul. čempresa, Ul. česmina, Čulinec 1, Čulinec 2, Čulinečka cesta, Čulinečki zavoj, Dabarska ulica, Delenšice, Dubrava od broja 166 do kraja, Ul. dunja, Ul. hrastova, Ul. jablana, Ul. jabuka, Ul. jaglaca, Ul. jasena, Ul. jasmina, Ul. jela, Ul. joha, Južna od broja 1 do kraja, Južna odvojak 1, Južna odvojak 3, Južna odvojak 4, Južna odvojak 5, Južna odvojak 6, Južna odvojak 7, Južna odvojak 8, Ul. kestena, Ul. klenova, Kornička, Krupski put, Ul. krušaka, Ljutička, Maglička, Maglići, Ul. Roberta Močiljanina, Motajička, Ograde, Omorika, Opuzenska, Ul. palma, Ul. perunika, Ul. platana, Porozinska, Punatska, Resnički gaj 1, Resnički gaj 2, Resnik 1 od broja 1 do 23 i od broja 2 do 14, Retkovec 1, Retkovec 2, Retkovec 3, Retkovec 4, Retkovec 5, Sitnice, Ul. sljezova, Sopnica, Ul. topola, Treskavička, Ul. trešanja, Tušnička, Ul. vrba, Vrhnička, Žarovnička, Željeznička.

 

80. Upisno područje Osnovne škole Ivana Mažuranića čine ulice:

 

Bakaračka, Banjolska, Banjolski odvojak 1, Banjolski odvojak 2, Barbatska, Belejska, Belišćanska, Beliščanski odvojak 1, Beliščanski odvojak 2, Biljevinska, Brčka, Čagljinska, Čikatska, Diljska, Dragozetička, Dramaljska, Fočanska od broja 33 do kraja i od broja 34 do kraja, Garčinska, Glavotočka, Goričanska, Goričanski odvojak, Gradinjska, Gradiška, Hlebinska, Hlebinski odvojak, Ilovička, Ivanjska, Janjevci, Javorinska, Jurandvorska, Jurdanska, Južna od broja 2 do kraja, Kamporska, Kapucinska od broja 1 do 51 i od broja 2 do 50, Kirska od broja 27 do kraja i od broja 26 do kraja, Kloštarska od broja 2 do kraja, Kobaška, Košljunska, Krmpotska, Kurilovečka od broja 1 do kraja, Kutjevačka, Ledenička, Ledenički odvojak 1, Ledenički odvojak 2, Legradska, Liganjska, Limska od broja 2 do kraja, Lipovljanska, Luka odvojak 1, Luka odvojak 2, Luka odvojak 3, Luka 1, Luka 2, Luka 3, Luka 4, Medvejska, Mejska, Mikanovačka, Nerezinska, Okućanska, Olovka, Osječka, Osječki zavoj 1, Osorska, Pehljinska, Pitomačka, Pleternička, Podgoračka, Podhumska, Podomarska, Podvežička, Povljanska, Prugovečka, Rajićka, Sevnička, Sibinjska, Sopnička, Sopnička odvojak 2, Sotinska, Ul. Lacka Stjepana, Šatorska, Šepurinska, Štivanska, Tribotinjska, Unijska, Valpovačka, Vardarska od broja 25 do kraja i od broja 26 do kraja, Viganjska, Vinodolska, Virovitička, Voćinska, Vratnička, Vrpoljska, Vukovarska od broja 27 do kraja i od broja 26 do kraja, Zametska, Zlobinska, Zlobinski odvojak.

 

81. Upisno područje Osnovne škole Marije Jurić Zagorke čine ulice:

 

Aljmaška, Bačka, Bački odvojak, Banatska, Banatski odvojak, Baošički put, Beketinačka, Belomanastirska, Beljska, Berečka, Bizovačka, Bogdanovačka, Carevdarska, Cerička, Cerska, Cvjećarska, Čateška, Čeminačka, Daljska, Dardska, Dobropoljska, Dubrava od broja 2 do 66, Dugoreška, Đurđevačka, Đurmanečki put, Ernestinovačka, Feričanačka, Fočanska od broj 1 do 31 i od broja 2 do 32, Gračačka, Gračački odvojak, Gračački zavoj, Hercegnovski put, Ivankovačka, Jablanička odvojak 1, Jadarska, Jarminska, Jorgovanska, Josipovačka, Kajkavska, Kalenički put, Kanarinska, Kapelska, Kapucinska od broja 53 do kraja i od broja 52 do kraja, Kijevska od broja 1 do 25 i od broja 2 do 24, Kloštarska od broja 1 do 19, Ul. kneza Branimira od broja 147 do 159 i broj 12, Kotorska, Kraljevčanska, Kriveljski put, Kumborski put odvojak 1, Kumborski put odvojak 2, Kurilovečka od broja 2 do 12, Laslovačka, Levanjska, Limska od broja 1 do kraja, Lovinačka, Lubenička, Maslinska, Mokošićka, Mrzlopoljska, Nemetinska, Novogradiška, Nuštarska, Opatovačka, Otočačka, Pepelnjakova, Pivnička, Pivska, Poljane, Prnjavorska, Rudopoljska, Saborska, Sarvaška, Semeljačka, Sitnička, Slavonska, Slavonska avenija od broja 13 do 21, Slavonska odvojak, Sokolovečka, Strumička, Suhaljska, Šljivoševačka, Štefanovečka cesta, Štefanovečki zavoj 1, Tarska, Tovarnička, Trnavska, Trnovitička, Vardarska od broja 1 do 23 i od broja 2 do 24, Vardarski odvojak 3, Vranska, Vrhovinka, Vukovarska od broja 1 do 25 i od broja 2 do 24, Zelenički put, Žabanjska.

 

82. Upisno područje Osnovne škole Otona Ivekovića čine ulice:

 

Bitoljska, Ul. braće Seljana, Branjevinski put, Bunjevačka, Celjska, Cirkovci, Čepelovački odvojak, Čepelovački put, Čepinski odvojak, Čepinski put, Čepinski put - odvojak 1, Črnomeljski odvojak, Črnomeljski put, Dravogradski put, Goričkoga, Granična, Granični odvojak, Gupčeva, Hajdinečki put, Imbrijevički put, Kopačevski put, Kudeljarski put, Latinovački put, Lermanova, Lipički put, Logatečki put, Mariborska, Ul. Joze Martinovića, Medarska, Mestinjski put, Motajički put, Ohridska, Oranice, Ormoški put, Ozaljski put, Pasančeva, Peteranečki put, Poljačka, Preloški put, Prespanska, Radgonska, Rašenički put, Sokolska - neparni od 43 do kraja, parni od 32 do kraja, Srnetički put, Stružečki put, Svačićeva, Škrpjelska, Štivički put, Šumećanski put, Tivatska, Viljevski put, Vintgarski put, Vitoroški put, Vladislavski put, Zagrebačka cesta - parni od 78 - 112.

 

83. Upisno područje Osnovne škole Ante Kovačića čine ulice:

 

Alibunarska, Alibunarski odvojak, Dolina odvojak 1, Dolina Stenjevečka I., Hrnetička, Hrnetička 2, Ul. Ivane Brlić Mažuranić - neparni od 1 do kraja, parni od 54 do kraja, Korajčeva, Kotarnica, Lovrićeva, Pavićeva, Pelegrinovićeva, Pergošićeva, Ul. Ivana Rangera, Rujevska, Rujevski odvojak, Stenjevačka, Stenjevački odvojak 1, Stenjevački odvojak 2, Stenjevački odvojak 3, Stulićeva, Ul. Zlatka Šulentića, Ul. Marina Tartaglie, Ul. Ante Topića-Mimare, Trg hrvatskih pavlina, Trg Ivana Kukuljevića, Ulica hrvatskih branitelja, Ul. Emanuela Vidovića, Ul. Mirka Viriusa, Vlačićeva.

 

84. Upisno područje Osnovne škole Tituša Brezovačkog čine ulice:

 

Barakovićeva, Batušićeva, Cesarićeva, Divkovićeva, Donadinijeva, Došenova, Fortisova, Fotezova, Gervaisova, Gučetićeva, Kaljska, Kanavelićeva, Kavanjina, Krklecova, Ljubićeva, Maršanići, Maršanići 1, Martinci, Peščanka, Pupačićeva, Rešetarova, Savska Opatovina, Savska Opatovina odvojak 1, Svilkovići, Ul. Jurja Šižgorića, Ul. Antuna Šoljana, Špansko, Španski odvojak 1.

 

85. Upisno područje Osnovne škole Špansko Oranice čine ulice:

 

Ul. Ante Mike Tripala, Dinarski put, Ul. Drage Stipca, Ul. Franceska Tenchinia, Ul. Josipa Strganca, Kolenovačka, Komarski put, Majdanski put, Ul. Stjepana Majora, Ul. Miroslava Milića, Oranički odvojak 6, Pavlenski odvojak, Pavlenski put, Pribojevićeva, Sigetsko polje, Šetalište 150. brigade, Tušilovićka, Trg 101. brigade, Ul. Vlade Gotovca, Vrbovljanski put, Vućevački put, Vukmanička, Zagrebačka.

 

86. Upisno područje Osnovne škole Malešnica čine ulice:

 

Ul. Saliha Alića, Begovačka, Brezdanička, Devetačka, Dolovska, Domagovićka, Donje Vrapče, Ul. Stjepana Draganića, Ul. Zvonimira Furtingera, Hladnička, Ul. hrvatskih branitelja, Injatička, Ul. Dubravka Ivančana, Ul. Ivane Brlić Mažuranić - parni od 2 - 52, Ul. Drage Ivaniševića, Jastrebarska, Košnička, Kožinićev odvojak 1, Kožinićev odvojak 2, Kožinićev put, Malešnica, Malešnica odvojak, Malešnica 2, Malešnica 3, Malešnica 3. odvojak 1, Malešnica 3. odvojak 2, Malešnica 4, Malešnica 5, Malešnica 6, Maljevačka, Ul. Janka Matka, Ul. Milivoja Matošeca, Obedska, Pribićka, Primišljanska, Priselačka, Prosenička, Roganka, Roženička, Samoborska cesta - neparni od 1-93, parni od 2 -144, Stenjevec, Strigovačka, Studenačka, Svilkovići odvojak, Šiljačka, Šipkovica, Švarčanska, Ul. Marina Tartaglie, Ul. Ante Topića-Mimare - neparni od 13 - do kraja, parni od 20 - do kraja, Trovrška, Turčenička, Tušilovićeva, Uvalička, Virska, Volavjanska, Vrapčanska putina, Zelena magistrala, Zubovačka.

 

87. Upisno područje Osnovne škole Stenjevec čine ulice:

 

Batinovačka, Bišćanov put, Borčec, Bolnička cesta - neparni od 61 do kraja, parni od 38 do kraja, Breganska, Bruerevićeva, Capekov put, Ciginovačka, Crnojezerska, Crnovrška, Cvekov put, Čileanska - parni brojevi, Dobrilovićeva, Domaslovečka, Donji Borčec, Gandhijeva - parni brojevi, Gavanovačka, Gospodska, Jadovska, Jagnedje, Jamine, Japetička, Jovinovačka, Kikindska, Kozjačka, Ul. Dragutina Krapeca, Lovački put, Medpotoki, Medpotoki odvojak, Milanovačka, Okrugljačka, Otešićka, Ul. Ivana Pavlića, Peruanska - parni brojevi, Plehanov put, Plemićko 1, Plemićko 2, Privoška, Prošćanska, Radušićeva, Rapajinska, Španjolska, Šublinov brijeg, Šublinov vijenac, Teškovec, Tratina.

 

88. Upisno područje Osnovne škole Dragutina Domjanića čine ulice:

 

Argentinska, Bizek 1, Bizek 1, odv. 1, Bizek 1, odv. 2, Bizek 2, Bizek 3, Bizek 4, Bizek 5, Bizek 6, Bogatinska, Brazilska, Čileanska - neparni, Dolec, Dolečki zavojek, Dubravica, Dunanta, Gajnice, Gajnički vidikovac 1, Gajnički vidikovac 2, Gandhijeva - neparni, Gašparinčićev put, Glavica, Grintavečka, Ul. hrvatskih iseljenika, Huzjanova, Izvorska, Jankomir 10a, Jalovečka, Junkovićev put, Kancelak, Kaninska, Karažnik, Ul. kerestinečkih žrtava, Klenovščak, Kostanjek, Ul. Ivana Kralja, Kredarička, Krnska, Kudekov put, Lisičina, Lončareva, Mangradska, Meksička, Merlinov put, Mesekov put, Ul. Josipa Mokrovića, Nerudina, Novoselova, Obirska, Ozebnička, Park F. Garcije Lorce, Peruanska - neparni, Pohorska, Posavje, Prisojnička, Rožmani, Ruščice, Rušiščak, Samoborska cesta - parni od 146 - 268, neparni od 95 - 149, Samoborska cesta odv., Samoborski odvojak 1, Sigetje, Stare Gajnice, Strojdraška, Strožićka, Škrlatička, Štrokinec, Tičarićka, Veternica, Vogelska, Vršička, Zaluka.

 

89. Upisno područje Osnovne škole Dragutina Tadijanovića čine ulice:

 

Artičkova, Balunov put, Belinin odvojak, Belinin put, Bolnička-neparni od 49 - 59, parni od 28 - 36, Čajkovčeva, Dobrilovićeva, Domitrovićeva, Ul. Josipa Draženovića, Dubje, Dudovec, Gornje padine, Gospodska, Ul. Luke Ilića Oriovčanina, Ivkančeva, Ul. Jagode Truhelke, Ul. Grgura Karlovčana, Kempfova, Ladiševa, Male putine, Ul. Marije Jambrišak, Ul. Dominika Mandića, Manterovčak, Mladice, Mladice - odvojak, Modecova, Nove Rašljice, Orešje, Orešje donje, Padine, Perjavica, Perjavička putina, Podolnička, Putine, Putine velike, Putinski prečec, Rašljice, Rukavec, Ul. Side Košutić, Skijaški brijeg, Ul. Đure Sudete, Stenjevčica, Škorjančeva, Topolčica, Trebež, Trstenjakova, Ul. Grigora Viteza, Zlatićeva, Žlebec.

 

90. Upisno područje Osnovne škole grofa Janka Draškovića čine ulice:

 

Aleja Bologne, Antoljaki, Ul. Ivana Antunovića, Ul. Matije Bakića, Bebrinečki put, Ul. Ivana Bolica Bone, Bolnička cesta - neparni od 1- 47, parni od 2- 26, Ul. Ivana Botterija, Bradovec, Brežanska, Buzinščak, Čehovečki odvojak, Čižmšijin put, Ul. Ive Čupara, Debanićev breg, Debanićeva, Debanićeve stube, Ul. Drage Piškor, Družanica, Đuretki, Ferkovići, Ul. Gizele Luš, Gmajnje, Gorjakovski put, Ul. Nikole Gorjanskoga, Ul. Antuna Gottlieba, Ul. Branimira Gušića, Havrini, Ilica - neparni od 389 do kraja, parni od 410 do kraja, Jačkovina, Jačkovinski klanec, Jačkovljanski odvojak, Jalšina, Ul. Ljudevita Juraka, Kolska, Komarski put, Komedini, Kordeji, Kožinčev breg, Lepavinski put, Majurečki put, Margalići, Milatova, Oranički odvojak 1, Oranički odvojak 2, Oranički odvojak 3, Ul. Ludovika Paskalića, Pečnjakova, Petani, Petraščak, Pikli, Piškorov breg, Piškorov put, Police, Poljački odvojak, Poljski put, Poljski put ogranak, Poljski put 1, Poljski put 2, Posuška, Potočnica, Potok, Roginin odvojak 1, Roginin 1. ogranak, Roginina, Rožmanova, Sertićeve ledine, Skijaški brijeg, Skočići, Smiljanova, Sokolića Pavla, Stepići, Strmečkoga put, Sušića Dinka, Šmarjetski put, Talajićeva, Tratinčica,Turkova, Ulica majke Terezije, Urekova, Varovićev odvojak, Varovićeva, Ul. Vere Lesjak, Vidakovići, Ul. Stipana Vilova, Ul. Stipana Vilova odvojak, Vrabečak, Vranji dol, Vrapčanska - neparni od 1-153, parni od 2-114, Vrapčanska aleja, Vrapčanska Draga, Zagorica, Zapotok, Zeleni vrh, Zrnetićeva, Zumbulska, Žagarova.

 

91. Upisno podurčje Osnovne škole bana Josipa Jelačića čine ulice:

 

Aleja seljačke bune, Banovski put, Banski vinogradi, Bedeniki, Bengezi, Bersina, Blanje, Blanjske stube, Borje, Bukoščak, Bukoščanski odvojak, Bukovinčev put, Domska, Don Boskov odvojak, Don Boskova, Dugane, Dvoriček, Goljački breg, Gordanina, Gornji put, Hlašći, Humlova, Humlove stube, Jagodišće, Jagodišće levo, Jagustovićev put, Jakopci, Jambrišakov breg, Jambrišakov odvojak, Jarek donji, Jarek gornji, Jarek Podsusedski, Jelašićki odvojak 1, Jelašićki odvojak 2, Jelašićka, Jelašička 1, Jelašićka 2, Jelašićka 3, Jelašićka 4, Kosići, Kovinska, Križajeva, Kupališni put, Ul. Franje Lucića, Lukačićeva, Ul. Miroslava Magdalenića, Markov Dol, Maglenjak, Mendlova, Mokranjčeve stube, Nova loza, Ul. Tomislava Pavleka, Pijavišće, Pijavišće odvojak, Pintauerov put, Podgradski odvojak, Podgradska aleja, Podsusedski most, Podzmiš, Poreščina, Prigornica, Prigornički odvojak, Put kamenim svatovima, Repinjak, Ribićev put, Samoborska cesta - neparni od 149 do kraja, parni od 268 do kraja, Skoki, Sopot, Sopotski odvojak, Susedbreška, Susedgradski vidikovec, Susedsko polje, Sutinska vrela, Šešeki, Ul. Tihomila Vidošića, Vilharova, Vinobreška, Vodopijin breg, Vodopijina, Vrbišće, Ul. Josipa Vrhovskog, Vučak, Zeverka, Zeverka 1, Željkina.

 

92. Upisno područje Osnovne škole Gornje Vrapče čine ulice:

 

Babulek, Bolfani, Cvetkovićev put, Demšarova, Ul. Josipa Franje Domina, Dragulinec, Ul. Vinka Dvoržaka, Ul. Miroslava Feldmana, Gjurašinova, Ul. Mihovila Gračanina, Ul. Ive Horvata, Horvatnica, Horvatov put, Karasmani, Kirinščak, Krvarić, Kukoljina, Kurirska, Ul. Frana Kušana, Letinčićeva, Majdakova, Međašni klanac, Močvarska, Opatovečki izvor, Pavlinci, Plotnikova, Podlugaščak, Prišlinova, Proljetna, Pustakova, Skenderi, Spojnica, Srešov klanac, Strahoščak, Šamci, Škalinova ulica, Trdice, Trzunove pećine, Vijugava, Vizane, Vrapčanska - neparni od 155 - do kraja, parni od 116 do kraja, Zelene putine.

 

93. Upisno područje Osnovne škole Šestine čine ulice:

 

Alanske stube, Benkov put, Biokovske stube, Bitorajska, Bjelevina, Bjelolasička, Bolteki, Cesarov gaj, Čičarijska, Dedići, Durmitorska, Gorjani, Gramača, Grašćica od broja 7A do kraja i od 2A do kraja, Grebenščica, Herici, Himper, Jahorinska, Južni Pirovec, Južna, Kalabarovo vrelo, Kalnički put, Kecerini Donji, Kecerini Gornji, Kelkovići, Kosinci, Kulmerska, Lovćenska, Lovćenske stube, Lukšić Gornji, Malovanske stube, Mitaki, Mlinovi, Mlinska, Mosorske stube, Okrugljak, Opuhači, Petrovogorska, Pirovec, Pirovec Gornji, Podrebernica, Potočani, Prilaz Kraljičinu zdencu, Razgled, Rudina, Ul. Ive Serdara, Sjevernjak, Snježničke stube, Somuni, Sudiščak, Svetojanska, Šafranišće, Šestinska cesta, Šestinski Kraljevac, Šestinski prilaz, Šestinski put, Šestinski trg, Šestinski vijenac, Šestinski vrh od broja 1 do 3, Šestinski vrh od broja 5 do 45 i od broja 2 do kraja, Šestinski vrh od broja 47 do 53, Šestinski vrh od broja 55 do kraja, Štirovnička, Šušnjevec od broja 1 do 69 i od broja 2 do 38, Troglavske stube, Trsišće, Vince, Vodenica, Zavižanska, Zrinskogorska.

 

94. Upisno područje Osnovne škole Markuševec čine ulice:

 

Bačun, Bačunski krč, Bibekov breg, Bidrovečka cesta, Bijeljavina, Borovina, Brežovanka, Budanjščak, Budeki, Cebići Mali, Cebići Veliki, Ciki, Cilakovec, Čigiri, Čmarci, Čočki, Deščevec, Doljek, Draškovec, Ferenčaki Donji, Ferenčaki Gornji, Fruščinje, Fuljatakov brijeg, Gorščica, Grabljak, Gradečak Desni, Gradečak Lijevi, Gradiček, Gradiljnjak, Hadžići, Hađaki, Hamići, Hercegov gaj, Horvatići, Ivlje, Jelekovići, Jordanići, Jurini, Jurkovići, Kamenarski breg, Keleki, Klinovec, Kobasići, Komušari, Kormani, Kotov breg, Kovačići, Kravaršćani, Krsišće, Kršići, Liješće, Lučki put, Lukačini, Markuševečka cesta od broja 39 do kraja i od broja 22A do kraja, Markuševečka Dubrava, Markuševečka Trnava, Markuševečke Njivice, Markuševečki Popovec, Marščica, Meducin, Mikleci Mikulasov breg, Mišeki, Motiki, Mrzljak, Mućnjaki, Petari, Petrovščak, Pilatuščak, Pisuljaki, Površnica, Prostišno, Punjeki, Rijeznica, Ročićeva, Ročići, Selniki, Simbuk, Sitari, Skuzini, Svetošimunska cesta od broja 27 do kraja i od broja 2 do kraja, Šanteki, Šelendići, Špoljarci, Štefanovec od broja 1 do 13A i od broja 2 do 8, Štefanovec od broja 15 do kraja i od broja 40 do kraja, Topolje, Toti, Trg svetog Šimuna, Utovec, Vidovec, Vidovići, Vincekov breg, Vuljarov breg, Vumelje.

 

95. Upisno područje Osnovne škole Gračani čine ulice:

 

Bešići, Bliznek, Bunjaki, Čaplinec, Črna voda od broja 1 do 159 i od broja 2 do kraja, Donji pustodol, Đurkov put, Grabeščak, Gračani, Gračanska cesta, Gračanske dužice, Gračanske stube, Gračanski Mihaljevac, Gračanski ribnjak, Gračansko Borje, Gračansko Dolje, Gračansko šetalište, Gračec, Gradišće, Grašćica od broja 1 do 7 i broj 2, Isce, Ivanov put, Jazbina od broja 150 do 204, Jelenčica, Klakovec, Kvintička od broja 31 do kraja i od broja 26 do kraja, Kvinički odvojak, Lipovčica, Lonjšćina, Majcenov put, Markuševečka cesta od broja 1 do 37 i od broja 2 do 22, Medveščina, Miholići, Nad tunelom, Nadvina, Omejak, Puntijarka, Pustodol, Sljemenska cesta, Sovinec, Svibanjčica, Šušnjevec od broja 71 do 77 i od broja 40 do kraja, Tomašinčev put, Trnčevićev put, Varoška gora, Vila Rebar, Zvečaj.

 

96. Upisno područje Osnovne škole Sesvete čine ulice:

 

Ul. Andrije Ambriovića, Bjelovarska, Braće Oružec, Bribirska, Budimska ulica, Ul. Paje Horvata, Ul. Boška Buhe, Ul. Stjepana Cerovečki, Ul. Dobriše Cesarića od broja 6 do kraja, Čakovečka, Delnička ulica, Filipovićeva ulica, Friganovo, Gorička ulica, Ul. Filipa Grabovca, Ul. Josipa Granđe odvojak, Ul. Đure Hercega, Hercegovačka ulica, Ul. Lavoslava Horvata, Ul. Paje Horvata, Ištvanićev odvojak 1, Ištvanićeva ulica, Jelkovečka, Karinska, Karlovačka, Ul. Bartola Kašića od broja 1 do 39 i od broja 2 do 38, Ul. Kate Puđak, Ul. Ferde Kocha, Ul. Zdenka Kolacija, Kraljevečki Novaki, Kumrovečka ulica, Livadarska, Livadarski odvojak, Loborska, Ul. Pavla Lončara, Ul. Ivice Lovinčića, Ul. Rudolfa Lubynskog, Mariborska ulica, Mariborski odvojak, Modruška, Ul. Vladimira Nazora, Ul. Nikole Najdhardta, Ul. Radovana Nikšića, Ninska od broja 1 do 9 i od broja 2 do 10, Nova cesta, Novi put, Ozaljska, Pakračka, Pirinova odvojak, Pirinova ulica, Planinska ulica, Planinski odvojak, Plehanjska ulica, Prva Gupčeva, Ul. Grge Franje Puđaka, Ul. Ignaca Puđaka, Ul. Ignaca Puđaka - odvojak 1, Puđakova, Rimski odvojak 1, Rimski odvojak 2, Rimski odvojak 3, Rimski put, Rimski put odvojak 2, Rimski put odvojak 3, Savska cesta, Savska cesta odvojak 1, Savska cesta odvojak 2, Savska cesta odvojak 3, Selnička ulica, Sesvetska Selnica, Slavonska, Slavonska avenija, Slavonska avenija od broja 43 do 99, Splitska odvojak, Starigradska ulica, Stubička ulica, Svetohelenska, Ul. Josipa Szemana, Ul. Šime Ljubića, Trakošćanska od broja 1 do 25 i od broja 2 do 24, Travanjska, Trg Dragutina Domjanića, Ulica Ivana Gorana Kovačića, Ulica Antuna Gustava Matoša, Varaždinska cesta, Varaždinski odvojak, Ul. Vladimira Vidrića, Virovitička ulica, Voloderska, Vrbovečka ulica, Zelinska ulica.

 

97. Upisno područje Osnovne škole Luka čine ulice:

 

Ul. Ivana Ančića, Ul. Ive Andrića, Ul. Anke Krizmanić, Badelov brijeg, Ul. bagremova, Ul. Ivana Belostenca, Bistrička, Ul. Tita Brezovačkog, Ul. Dobriše Cesarića od broja 1 do 17 i od broja 2 do 4, Dobrodol, Dobrodolska cesta, Dobrodolska cesta, Dobrodolski brijeg, Dobrodolski brijeg, Dobrodolski odvojak, Dobrodolski odvojak 2, Ul. Jakova Gotovca, Grička, Ul. Jurja Habdelića, Ul. Otona Ivekovića, Ul. Bartola Kašića od broja 41 do 69 i od broja 40 do 70, Kašinska cesta, Kašinska cesta od broja 91 do kraja i od broja 90 do kraja, Kašinski odvojak, Krizmanića Ivana, Ul. Marije Jurić Zagorke, Ul. Andrije Maurovića, Ul. Celestina Medovića, Ul. Milke Trnine, Ninska od broja 11 do 17 i od broja 12 do 16, Ul. Franje Petriča, Ul. Janka Polića, Ul. Izidora Poljaka, Ul. Ivana Puđaka, Ul. Josipa Pupačića, Put Dobriše Cesarića, Rebro, Rebro 1, Rebro 2, Resnička, Ul. Vladimira Ruždjaka, Selčinska, Senjska, Slatinska, Ul. Miljenka Stančića, Ul. Đure Sudete, Ul. Antuna Branka Šimića, Šimunčevečka cesta, Šimunčevečka cesta od broja 2 do 38, Ul. Nikole Šopa, Ul. Pavla Štoosa, Šturlićeva ulica, Ul. Zlatka Šulentića, Ul. Ive Tijardovića, Ul. Ivana Tišova, Trakošćanska od broja 27 od 35 i od broja 26 do 36, Trg Lovre Matačića, Trnavčev odvojak 1, Trnavčev odvojak 2, Trnavec, Trnovečka, Ul. Tina Ujevića, Vinogorska ulica od broja 2 do 62, Ul. Antuna Vrameca, Vugrovečka cesta od broja 1 do 75 i od broja 2 do 74, Vugrovečka ceta od broja 1 do 75 i od broja 2 do 74, Vugrovečka cesta odvojak, Zagorska ulica, Zagrebačka od broja 1 do 39 i od broja 2 do 40, Ul. Zinke Kunc.

 

98. Upisno područje Osnovne škole Sesvetski Kraljevec čine naselja:

 

Dumovec, Cerje, Glavničica, Drenčec, Budenec, Kobiljak, Sesvetski Kraljevec.

 

99. Upisno područje Osnovne škole Vugrovec-Kašina čine naselja:

 

Kašina, Prepuštovec, Vurnovec, Blaguša, Ruževina, Planina Donja, Planina Gornja, Vugrovec Donji, Vugrovec Gornji, Goranec, Đurđekovec, Šimunčevec, Kućanec, Kučilovina, Prekvršje, Kašinska Sopnica, Dobrodol-Šiletići, Vugrovečka cesta od broja 75.

 

100. Upisno područje Osnovne škole Ivana Granđe čine naselja:

 

Soblinec, Gajec, Popovec, Šašinovec, Žerjavinec, Belovar, Lužan, Adamovec, Glavnica Donja, Glavnica Gornja, Moravče, Jesenovec.

 

101. Upisno područje Osnovne škole Brestje čine ulice:

 

Ul. Vladimira Becića, Ul. Josipa Benčaka, Brestovečka, Ul. Petra Dobrovića, Ul. Ive Dulčića, Ul. Vladimira Filakovca, Ul. Vicka Gecana, Ul. Grete Turković-Srića, Ul. Krste Hegedušića, Ul. Oskara Hermana, Horvatova, Ul. Vladimira Kirina, Ul. Joze Kljakovića, Ul. Miroslava Kraljevića, Ul. Tomislava Krizmana, Mikuševa ulica, Ul. Miše Jerolima, Ul. Franje Mraza, Ul. Naste Rojc, Novo Brestje, Ul. Josipa Račića, Staro Brestje, Tupekova, Ulica begonija, Ulica ciklama, Ulica jaglaca, Ulica kaktusa, Ulica krizantema, Ulica ljiljana, Ulica ljubičica, Ulica maćuhica, Ulica narcisa, Ulica orhideja, Ulica perunika, Ulica potočnica, Ulica tratinčica, Ulica zumbula, Ul. Vladimira Varlaja, Ul. Emanuela Vidovića, Vinogorska ulica od broja 1 do 67, Vinogorski zavoj, Ul. Mirka Virijusa, Zagrebačka od broja 41 do 155 i od broja 42 do 160B.

 

102. Upisno područje Osnovne škole Sesvetska Sopnica čine ulice:

 

Ul. Brune Bušića, Carićeva ulica, Gajeva ulica, Hižarova ulica, Ul. Josipa Jutriše, Kalnička, Kelekova ulica, Livadarski put, Moslavačka ulica, Novoselska ulica, Ul. Ljudevita Posavskog, Prelčeva, Ul. Ivana Sandelića, Sesvetska Sopnica, Sopnička, Sopnička odvojak 1, Sopnički odvojak, Ul. Ante Starčevića, Ul. Ante Starčevića odvojak 1, Ul. Ante Starčevića odvojak 2, Ul. Ivana Šimunovića, Ul. Jure Turića, Ulica 19. prosinca, Ulica 24. prosinca, Ulica Brune Bušića, Velebitska, Vodovodna ulica, Zelengajska ulica.

 

103. Upisno područje Osnovne škole Sesvetska Sela čine ulice:

 

Aljmaška, Belečka, Ul. Mate Broza, Carići, Fruškogorska ulica, Fučeki, Garešnička, Glavna ulica, Iločka, Istarska ulica, Jadranska ulica, Ul. Jure Kaštelana, Kolnik, Kordeki, Kozarićeva, Kralji, Krapinska ulica, Krasnjanska, Ul. Miroslava Krleže, Kvarnerska, Leskovec, Letnička, Magdalenska ulica, Ul. Mirona Makanca, Međugorska, Mesci, Molvarska, Mostarska ulica, Novačica, Olovska, Paška, Plitvička ulica, Popovečka cesta, Potočki, Primorska ulica, Prva prigorska, Remetska, Ul. Željka Sabola, Selska cesta, Sesvetska cesta, Sesvetska Sela, Sinjska, Solinska, Sotinska, Splitska, Ul. Slavka Stolnika, Tekijska, Trsatska, Ulica šafrana, Veprička, Voćinska, Vretenec, Ul. Blage Zadre, Zeleni vijenac.

 

104. Upisno područje Osnovne škole Brezovica čine naselja:

 

Brebernica, Brezovica, Desprim, Drežnik Brezovički, Goli Breg, Demerje, Gornji i Donji Dragonožec, Donji Trpuci, Gornji Trpuci, Grančari, Hudi Bitek, Lipnica, Havidić Selo, Odranski Obreš, Strmec, Zadvarsko, Kupinečki Kraljevec, Hrvatski Leskovac.

 

105. Upisno područje Osnovne škole Stjepana Bencekovića čini naselje:

 

Horvati

 

Članak 10.

 

Upisno područje ustanova iz članaka 7. i 8. ove odluke je područje Grada Zagreba.

 

IV.       OSNOVNOŠKOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE UČENIKA S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

 

Članak 11.

 

Utvrđuju se osnovne škole u kojima se za učenike na stupnju lake mentalne retardacije organizira djelomična integracija u posebnim odgojno-obrazovnim skupinama, prema članku 7. Pravilnika o osnovnoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama u razvoju (Narodne novine 23/91):

1. Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića za gradske četvrti: Donji grad, Gornji grad - Medveščak, Črnomerec.

2. Osnovna škola Mate Lovraka, Zagreb, Aleja Blaža Jurišića 13, za gradske četvrti: Gornja Dubrava, Donja Dubrava.

3. Osnovna škola Augusta Harambašića, Zagreb, Harambašićeva 18, za gradske četvrti Maksimir i Podsljeme.

4. I. osnovna škola Dugave, Zagreb, Školski prilaz bb, za gradske četvrti: Novi Zagreb - istok, Novi Zagreb - zapad.

5. Osnovna škola Frana Krste Frankopana, Zagreb, Ivanićgradska 24, za Gradsku četvrt Peščenica - Žitnjak.

6. Osnovna škola Luka, Sesvete, Ul. Otona Ivekovića 16, za Gradsku četvrt Sesvete.

7. Osnovna škola Dragutina Tadijanovića, Zagreb, Bolnička 60a, za gradske četvrti Stenjevec, Podsused -Vrapče.

8. Osnovna škola Ljubljanica, Zagreb, Svetoivanska 33, za gradske četvrti
Trešnjevka - sjever,Trešnjevka - jug.

9. Osnovna škola Trnjanska, Zagreb, Trnjanska cesta 99, za Gradsku četvrt Trnje.

10. Osnovna škola Antuna Mihanovića, Zagreb, Dubečka 5, za gradske četvrti Donja Dubrava, Gornja Dubrava.

11. Osnovna škola Brezovica, Zagreb, Brezovička cesta 98a, za Gradsku četvrt Brezovica.

 

Članak 12.

 

Utvrđuju se osnovne škole u kojima se za učenike s organski uvjetovanim poremećajima u ponašanju organizira osnovno školovanje u posebnim razrednim odjelima, prema članku 10. Pravilnika o osnovnoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama u razvoju:

1. Osnovna škola Matka Laginje, Zagreb, Laginjina 13, Zagreb, za gradske četvrti: Donji grad, Gornji grad - Medveščak, Črnomerec.

2. Osnovna škola Ivana Mažuranića, Zagreb, Javorinska 1, za gradske četvrti: Gornja Dubrava, Donja Dubrava, Sesvete.

3. Osnovna škola Prečko, Zagreb, Dekanići 6, za gradske četvrti Trešnjevka - sjever, Trešnjevka - jug.

4. Osnovna škola grofa Janka Draškovića, Zagreb, Vrapčanska 7, za Gradsku četvrt: Podsused - Vrapče.

5. Osnovna škola Tituša Brezovačkog, Zagreb, Špansko 1, za Gradsku četvrt Stenjevec.

6. Osnovna škola Grigora Viteza, Zagreb, Kruge 46, za gradske četvrti: Peščenica - Žitnjak i Trnje.

7. Osnovna škola Antuna Gustava Matoša, Zagreb, Al. A. Augustinčića 12, za gradske četvrti Maksimir i Podsljeme.

8. Osnovna škola Gustava Krkleca, Zagreb, Ulica B. Magovca 103, za gradske četvrti: Novi Zagreb - istok, Novi Zagreb - zapad, Brezovica.

 

Članak 13.

 

Utvrđuju se posebne ustanove u kojima se za učenike sa senzoričkim i motoričkim oštećenjima organizira program produženog stručnog postupka prema članku 6. Pravilnika o osnovnoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama u razvoju :

- za učenike s oštećenjima sluha i govora, Poliklinika za rehabilitaciju slušanja i govora "SUVAG", Zagreb, Ulica kneza Ljudevita Posavskog 10;

- za učenike s oštećenjima vida, Centar za odgoj i obrazovanje "Vinko Bek", Zagreb, Kušlanova 59;

- za učenike s motoričkim oštećenjima, Centar za odgoj i i obrazovanje "Goljak", Zagreb, Goljak 2;

- za učenike s oštećenjima sluha i govora, Centar za odgoj i obrazovanje "Slava Raškaj", Zagreb, Nazorova 47.

 

Članak 14.

 

Utvrđuju se osnovne škole u kojima se organizira program produženoga stručnog postupka prema članku 6. Pravilnika o osnovnoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama u razvoju:

1. za učenike s oštećenjima sluha i govora, u suradnji s Poliklinikom za rehabilitaciju slušanja i govora "SUVAG"

- Osnovna škola Davorina Trstenjaka, Zagreb, Krčka 3,

2. za učenike s motoričkim oštećenjima, u suradnji s Centrom za odgoj i obrazovanje "Goljak"

- Osnovna škola Horvati, Zagreb, Horvaćanska 6, za gradske četvrti: Trešnjevka - jug, Novi Zagreb - istok, Novi Zagreb - zapad, Brezovica

- Osnovna škola kralja Tomislava, Zagreb, Nova cesta 92, za gradske četvrti:

Trešnjevka - sjever, Črnomerec i Trnje

- Osnovna škola Marije Jurić Zagorke, Zagreb, Štefanovečka bb, za gradske četvrti: Peščenica - Žitnjak, Gornja Dubrava, Donja Dubrava, Sesvete.

- Osnovna škola Miroslava Krleže, Zagreb, Kaptol 16, za gradske četvrti: Donji grad, Gornji grad - Medveščak, Maksimir, Podsljeme.

- Osnovna škola Stenjevec, Zagreb, Bolnička 92, za gradske četvrti: Stenjevec, Podsused - Vrapče.

 

Članak 15.

 

Utvrđuju se posebne ustanove u kojima se za učenike s većim teškoćama u razvoju organizira školovanje prema članku 12. Pravilnika o osnovnoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama u razvoju:

- za učenike s oštećenjima sluha i govora - Poliklinika za rehabilitaciju slušanja i govora "SUVAG" Zagreb, Ulica Ljudevita Posavskog 10

- za učenike s oštećenjima sluha i govora - Centar za odgoj i obrazovanje "Slava Raškaj", Zagreb, Nazorova 47

- za učenike s oštećenjima vida - Centar za odgoj i obrazovanje "Vinko Bek", Zagreb, Kušlanova 59

- za učenike s motoričkim oštećenjima - Centar za odgoj i obrazovanje "Goljak", Zagreb, Goljak 2

- za učenike s motoričkim oštećenjima i za njihovo osposobljavanje - Centar za odgoj i obrazovanje "Goljak", Zagreb, Goljak 2 i Centar za odgoj, obrazovanje i osposobljavanje djece i mladeži, Zagreb, Špoljarov prilaz bb

- za učenike na stupnju mentalne retardacije i autizma - Centar za autizam, Zagreb, Dvorničićeva 6, Osnovna škola Nad lipom, Zagreb, Nad lipom 13/I., Centar za odgoj, obrazovanje i osposobljavanje djece i mladeži, Zagreb, Gornje Prekrižje 47, Centar za rehabilitaciju Zagreb, Zagreb, Orlovac 2.

 

V.        POTREBE GRADNJE OSNOVNOŠKOLSKIH OBJEKATA NA PODRUČJU GRADA ZAGREBA

 

Članak 16

 

Prioritetnim se planira:

- gradnja novih objekata za osnovne škole: Sesvete Jelkovec, Ivanja Reka, Brezovica - područna škola Hrvatski Leskovac, Čulinec, Središće, Kajzerica, Vrbani III., Veliko Polje, Gornja Dubrava i Staro Brestje-Delec,

- gradnja zamjenskih objekata za osnovne škole: Antuna Gustava Matoša, Horvati, Dragutina Kušlana, Trnsko i Medvedgrad,

- dogradnja objekata za osnovne škole: Remete, Rudeš, Miroslava Mrkše, Antuna Mihanovića, Marije Jurić Zagorke, Žitnjak, Centra za kulturu i obrazovanje "Susedgrad" te za potrebe Osnovne glazbene škole Ivana Zajca,

- gradnja školskih športskih dvorana za osnovne škole: Ante Kovačića, Odra, Stjepana Bencekovića, Markuševec - područna škola Vidovec, Granešina, Ksavera Šandora Gjalskoga, Tina Ujevića, Jabukovac, Pavleka Miškine, Dragutina Domjanića.

 

VI.       PRIJELAZNE I ZAVRŠNE ODREDBE

 

Članak 17.

 

Upisna područja osnovnih škola utvrđena ovom odlukom primjenjuju se od školske godine 2007/2008.

Osnovne škole kod kojih je došlo do promjena upisnih područja za I. razrede, dužne su uskladiti organizaciju rada s upisnim područjima utvrđenim ovom odlukom s školskom godinom 2007/2008.

 

Članak 18.

 

Na dan stupanja na snagu ove odluke prestaje važiti Odluka o mreži osnovnih škola za područje Grada Zagreba (Službeni glasnik Grada Zagreba 11/91, 17/91 - ispravak i 9/92).

 

Članak 19.

 

Ova odluka stupa na snagu osmog dana od dana objave u Službenom glasniku Grada Zagreba.

 

KLASA: 602-02/07-01/21

URBROJ: 251-01-04-07-6

Zagreb, 28. lipnja 2007.

Predsjednica

Gradske skupštine

Mr.sc. Tatjana Holjevac, v.r.

 

povratak na vrh dokumenta ispis dokumenta