Prijedlog liste studenata za dodjelu Stipendije Grada Zagreba za akademsku godinu 2012./2013.
31.1.2013

 Prijedlog liste studenata.(Word)

 

 

Na temelju članka 19. Odluke o Stipendiji Grada Zagreba (Službeni glasnik Grada Zagreba 15/06, 4/07, 16/07, 9/08, 16/09,12/10 i 12/11), Natječaja objavljenog u „Večernjem listu” 16. listopada 2012. godine i Zaključka gradonačelnika Grada Zagreba KLASA: 604-02/13-01/1 URBROJ: 251-03-02-13-2 od 31. siječnja 2013., Povjerenstvo za dodjelu Stipendije Grada Zagreba u sastavu: prof.dr.sc. Gojko Bežovan, prof.dr.sc. Ivo Družić, prof.dr.sc. Borislav Grgin, Martina Jović, prof.dr.sc. Slavko Krajcar, Ivica Lovrić, prof.dr.sc. Josip Paladino, Srđan Subotić i Vilina Šincek Pećanić, utvrdilo je

PRIJEDLOG LISTE STUDENATA ZA DODJELU STIPENDIJE GRADA ZAGREBA ZA AKADEMSKU GODINU 2012./2013.

znanstveno-istraživački studij:

1. MATEA DEDIĆ, Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, sveučilišni diplomski studij Primijenjena kemija, 2.g.;
2. IGOR MARKOVIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Fizika, 3.g.;
3. ADRIAN SATJA KURDIJA, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Matematika, 3.g.;
4. SVEN ŽELALIĆ, Medicinski fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Medicina, 3.g.;
5. PETRA NIŽIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni diplomski studij Molekularna biologija, 2.g.;
6. SANDRA MUSTAČ, Grafički fakultet, sveučilišni diplomski studij Grafička tehnologija, 2.g.;
7. BIA MANDŽUKA, Fakultet prometnih znanosti, sveučilišni diplomski studij Promet, 2.g.;
8. IVANA KOVARIK, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni diplomski studij Ekologija i zaštite prirode, 2.g.;
9. FILIP FRANKOVIĆ, Filozofski fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Arheologija, 3.g.;
10. JURAN GALETIĆ, Ekonomski fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Poslovna ekonomija, 3.g.;
11. KARLA HUSTIĆ, Filozofski fakultet, sveučilišni diplomski studij Arheologija, Etnologija i kulturna antropologija, 2.g.;
12. NIKOLA KOS, Medicinski fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Medicina, 5.g.;
13. ANA KRIŽANOVIĆ, Medicinski fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Medicina, 4.g.;
14. NIKOLINA FRID, Fakultet elektrotehnike i računarstva, sveučilišni diplomski studij Računalni inženjerstvo, 2.g.;
15. TVRTKO TUPEK, Medicinski fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Medicina, 3.g.;
16. VILIM ŠTIH, Fakultet elektrotehnike i računarstva, sveučilišni preddiplomski studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija, 3.g.;
17. ANA MESIĆ, Medicinski fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Medicina, 3.g.;
18. HRVOJE STOJANOVIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Matematika, 3.g.;
19. NIKOLINA ŠOŠTARIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Kemija, 3.g.;
20. PETRA OREŠKOVIĆ, Prehrambeno-biotehnološki fakultet, sveučilišni diplomski studij Nutricionizam, 2.g.;
21. MAJA WEISGLASS, Filozofski fakultet, sveučilišni diplomski studij Sociologija, 1.g.;
22. IVO BOŽIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Matematika, 3.g.;
23. PETRA DOLANJSKI, Filozofski fakultet, sveučilišni diplomski studij Bibliotekarstvo i Muzeologija, 2.g.;
24. NIKOLA CINDRO, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni diplomski studij Kemija, 1.g.;
25. HELENA KRIŽAN, Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, sveučilišni diplomski studij Socijalna pedagogija, 1.g.;
26. MARKO DEAK, Fakultet elektrotehnike i računarstva, sveučilišni preddiplomski studij Računarstvo, 3.g.;
27. IVANA BUNJAK-PAJDEK, Filozofski fakultet, sveučilišni diplomski studij Pedagogija, 2.g.;
28. TARA BEATA RACZ, Filozofski fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Psihologija, 3.g.;
29. TINAMAREL MANDIĆ, Medicinski fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Medicina, 3.g.;
30. TOMISLAV HEREGA, Medicinski fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Medicina, 3.g.;
31. MARKO PRAŽETINA, Medicinski fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Medicina, 3.g.;
32. NINA GOJIĆ, Filozofski fakultet, sveučilišni diplomski studij Komparativna književnost, 1.g.;
33. PORIN ŠĆUKANEC REZNIČEK, Filozofski fakultet, sveučilišni diplomski studij Povijest i Muzeologija, 2.g.;
34. BRUNO GAŠPEROV, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Geofizika, 3.g.;
35. IVA MANDAC, Ekonomski fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Poslovna ekonomija, 3.g.;
36. EDIN KOČO, Fakultet elektrotehnike i računarstva, sveučilišni diplomski studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija, 2.g.;
37. ANDREA KOVAČ, Filozofski fakultet, sveučilišni diplomski studij Komparativna književnost i Etnologija i kulturna antropologija, 2.g.;
38. IVANA BARTOLIĆ, Građevinski fakultet, sveučilišni diplomski studij Građevinarstvo, 2.g.;
39. MARIJA KRANJČEVIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Matematika, 3.g.;
40. ANTE MALENICA, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Matematika, 3.g.;
41. MARIJA BIJELIĆ, Filozofski fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Povijest umjetnosti i Pedagogija, 3.g.;
42. PETRA LAZIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Matematika, 3.g.;
43. KRISTINA KUČANDA, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Kemija, 3.g.;
44. LEJALI OSMANČEVIĆ, Hrvatski studiji, sveučilišni diplomski studij Komunikologija, 2.g.;
45. PETRA VRDOLJAK, Arhitektonski fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Industrijski dizajn, 3.g.;
46. ANA LEKO, Ekonomski fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Poslovna ekonomija, 4.g.;
47. DENIS OSVALD, Fakultet elektrotehnike i računarstva, sveučilišni preddiplomski studij Računarstvo, 3.g.;
48. INES BOSNIĆ, Medicinski fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Medicina, 4.g.;
49. JANJA PALISKA, Fakultet elektrotehnike i računarstva, sveučilišni preddiplomski studij Računarstvo, 3.g.;
50. DINA BAJRAKTAREVIĆ, Medicinski fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Medicina, 3.g.;
51. DOMAGOJ VUKOJEVIĆ, Ekonomski fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Poslovna ekonomija, 3.g.;
52. JOSIP ANTOLIŠ, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni diplomski studij Teorijska matematika, 2.g.;
53. KRISTINA ŠEKRST, Hrvatski studiji, sveučilišni diplomski studij Filozofija, 2.g.;
54. LADA WEYGAND, Filozofski fakultet, sveučilišni diplomski studij Antropologija i Engleski jezik i književnost, 2.g.;
55. IVANA ANTOLIŠ, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Matematika, 3.g.;
56. LJUDEVIT PALLE, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Matematika, 3.g.;
57. TEA MATANOVIĆ Tekstilno–tehnološki fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Tekstilni i modni dizajn, 3.g.;
58. TAMARA KANCELJAK, Fakultet elektrotehnike i računarstva, sveučilišni diplomski studij Informacijska i komunikacijska tehnologija, 2.g.;
59. MARTINA ĆOSIĆ, Filozofski fakultet, sveučilišni diplomski studij Njemački jezik i književnost i Južna slavistika, 2.g.;
60. KATARINA BOŠNJAK, Hrvatski studiji, sveučilišni preddiplomski studij Psihologija, 3.g.;
61. PETRA KOVAČEVIĆ, Fakultet političkih znanosti, sveučilišni diplomski studij Novinarstvo, 2.g.;
62. KRISTINA HRABRIĆ, Medicinski fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Medicina, 3.g.;
63. JOSIP JEŽOVITA, Hrvatski studiji, sveučilišni preddiplomski studij Sociologija, 3.g.;
64. AZRA BEGULIĆ, Ekonomski fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Poslovna ekonomija, 3.g.;
65. ANAMARIJA ŽUGIĆ, Filozofski fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Komparativna književnost i Latinski jezik i književnost, 3.g.;
66. ANERA ŠVARC, Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, sveučilišni diplomski studij Kemijsko inženjerstvo, 1.g.;
67. REA BINGULA, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Molekularna biologija, 3.g.;
68. HERMINA PETRIC MARETIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni diplomski studij Računarstvo i matematika, 1.g.;
69. DAN STIPKOVIĆ, Filozofski fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Pedagogija i Sociologija, 3.g.;
70. BARBARA PAVLEK, Filozofski fakultet, sveučilišni diplomski studij Arheologija, 1.g. i sveučilišni preddiplomski studij Grčki jezik i književnost, 4.g.;
71. BARBARA BRDOVČAK, Hrvatski studiji, sveučilišni preddiplomski studij Psihologija, 3.g.;
72. ANJA IVICA, Stomatološki fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Dentalna medicina, 5.g.;
73. IVANA PUĐA, Grafički fakultet, sveučilišni diplomski studij Dizajn grafičkih proizvoda, 2.g.;
74. MARIN BUŽANČIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Matematika, 3.g.;
75. JELENA BEHAIM, Filozofski fakultet, sveučilišni diplomski studij Povijest umjetnosti, 2.g.;
76. DRAŽEN BALIĆ, Fakultet strojarstva i brodogradnje, sveučilišni diplomski studij Strojarstvo, 2.g.;
77. FRAN JURIŠIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, sveučilišni preddiplomski studij Računarstvo, 3.g.;
78. ANTONIJA JAKAS, Filozofski fakultet, sveučilišni diplomski studij Pedagogija, 1.g.;
79. KARLA JAKUŠIĆ BABELI, Filozofski fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Psihologija, 3.g.;
80. DORA ČRČREK VARGA, Hrvatski studiji, sveučilišni preddiplomski studij Sociologija, 3.g.;
81. TAMARA KRALJ, Medicinski fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Medicina, 6.g.;
82. NINA JELIĆ, Filozofski fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Psihologija, 3.g.;
83. GORAN DRAŽIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni diplomski studij Teorijska matematika, 1.g.;
84. MAJA KUZELJ, Hrvatski studiji, sveučilišni diplomski studij Komunikologija, 2.g.;
85. METKA BEZLAJ, Filozofski fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Francuski jezik i književnost, i Španjolski jezik i književnost, 3.g.;
86. PETAR KUNŠTEK, Prirodoslovno–matematički fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Matematika, 3.g.;
87. MIRNA PAVLOVIĆ, Filozofski fakultet, sveučilišni diplomski studij Engleski jezik i književnost i Komparativna književnost, 2.g.;
88. DINA PIČMAN, Šumarski fakultet, sveučilišni diplomski studij Oblikovanje proizvoda od drva, 2.g.;
89. MARINA PREDOVAN, Medicinski fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Medicina, 4.g.;
90. LOVRO ŠIŠETA, Građevinski fakultet, sveučilišni diplomski studij Građevinarstvo, 2.g.;
91. PETAR VUKELIĆ, Filozofski fakultet Družbe Isusove, sveučilišni diplomski studij Filozofija, 2.g.;
92. MARTINA RAUCH, Fakultet strojarstva i brodogradnje, sveučilišni preddiplomski studij Strojarstvo, 4.g.;
93. MATEJA RAIČ, Katolički bogoslovni fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Katehetski institut, 4.g.;
94. TIHANA ŠARE, Arhitektonski fakultet, sveučilišni preddiplomski studij Studij dizajna, 3.g.;
95. JURAJ BROZOVIĆ, Pravni fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Pravo, 5.g.;
96. ANJA LJILJA, Medicinski fakultet, sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij Medicina, 6.g.;
97. ANAMARIA MIKŠIĆ, Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, sveučilišni diplomski studij Logopedija, 2.g.;

umjetnički studij:

1. ANTUN IVEKOVIĆ, Muzička akademija, sveučilišni preddiplomski studij Gitara, 3.g.;
2. VITA VUKOV, Muzička akademija, sveučilišni preddiplomski studij Klavir, 3.g.;
3. NIKA BAUMAN, Muzička akademija, sveučilišni preddiplomski studij Flauta, 3.g.;
4. HRVOJE TRINKI, Muzička akademija, sveučilišni preddiplomski studij Orgulje, 3.g.;
5. LUCIJA MAJSTOROVIĆ, Muzička akademija, sveučilišni preddiplomski studij Klavir, 4.g.;

Uputa o pravnom lijeku:

Svaki kandidat ima pravo uvida u dokumentaciju i može Povjerenstvu za dodjelu Stipendije Grada Zagreba podnijeti prigovor na Prijedlog liste studenata u roku od 8 dana od dana objavljivanja, tj. do 8. veljače 2013. godine. Uvid u dokumentaciju može se obaviti svakog radnog dana u vremenu od 8,30 do 15,00 sati u Gradskom uredu za obrazovanje, kulturu i šport, Zagreb, Ilica 25, sobe broj 48 i 55.
Prigovori se dostavljaju u pisanom obliku na adresu: Gradski ured za obrazovanje, kulturu i šport, Zagreb, Ilica 25, s naznakom “prigovor na Prijedlog liste za dodjelu Stipendije Grada Zagreba studentima”.


PREDSJEDNIK POVJERENSTVA ZA
DODJELU STIPENDIJE GRADA ZAGREBA


prof. dr. sc. Slavko Krajcar