clanak False

Raspored korištenja prostorija

19.04.2017.

Adresa prvog prostora mjesne samouprave: Zagreb, Sveti Duh 26.
Telefon: 370 06 68

Prostor površine 68,40 m2.

Raspored korištenja prostora

Ponedjeljak  
09:45 - 10:30 Dom za starije i nemoćne Sveti Josip, Gerontološki centar
11:00 - 12:00 Udruga samohranih roditelja GOGY
10:00 - 12:00, ured Udruga roditelja protiv ovisnosti - UPO
17:00 - 18:00 Klub liječenih alkoholičara (KLA)
19:00 - 21:00 MOST
   
Utorak  
09:00 - 11:00 Udruga bivše općine Zavalje
11:00 - 12:00 Udruga samohranih roditelja GOGY
14:00 - 16:00  
16:00 - 18:00 Hrvatska stranka umirovljenika (HSU)
18:00 - 20:00 Udruga roditelja protiv ovisnosti - UPO
20:00 - 22:00 Udruga protiv ovisnosti "NEOVISNOST"
   
Srijeda  
09:00 -10:00, 1. u mjesecu Dom zdravlja Zagreb - zapad
09:45 - 10:30 Dom za starije i nemoćne Sveti Josip, Gerontološki centar
11:00 - 12:00 Udruga samohranih roditelja GOGY
16:00 - 18:00 Dom za starije i nemoćne Sveti Josip, Gerontološki centar
18:00 - 19:00 Udruga "Mali princ"
19:00 - 20:00 (2.u mjesecu) HNS -  novo
18:00 - 21:00 (1. i 3. u mjesecu) Socijaldemokratska partija (SDP)
   
Četvrtak  
09:00 - 12:00 Časnički klub "242"
16:00 - 18:00 Dom za starije i nemoćne Sveti Josip, Gerontološki centar
18:00 - 19:00, ured VMO "Sveti Duh"
18:15 - 20:00 Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)
20:30 - 22:00 Hrvatsko socijalno liberalna stranka (HSLS)
   
Petak  
16:00 - 17:00 Udruga MALI MOZART
17:00 - 19:00 Udruga "Mali princ"
17:30 - 18:30 Rukometni klub "Pavleki"
19:00 - 21:300 Stranka blok umirovljenika zajedno (BUZ)
   
Subota  
10:00 - 12:00 Udruga "Mali princ"
13:00 - 15:00 Udruga MALI MOZART



Adresa drugog prostora mjesne samouprave: Zagreb, Dunjevac 15A

Prostor površine 130,25 m2.

Raspored korištenja prostora
Ponedjeljak  
16:00 - 18:30 Udruga "Glazbaonica ljubavi"
18:30 - 22:00 Tae-kwon-do klub "Čigra"
20:00 - 22:00 Stolnoteniski klub "Rakuni"
   
Utorak  
16:00 - 18:00 (1. u mjesecu) Hrv. Endov. Inicijativa
18:00 - 20:00 Udruga "Čarobnjak"
20:00 - 22:00 Udruga "Potepuhi"
   
Srijeda  
16:00 - 17:30 Udruga "Glazbaonica ljubavi"
18:00 - 19:00 Tae-kwon-do klub "Čigra"
19:00 - 20:30 Socijaldemokratska partija (SDP)
20:30 - 22:00   Stolnoteniski klub "Rakuni"
   
Četvrtak  
18:00 - 20:00 Hrvatska demokratska zajednica (HDZ)
20:00 - 21:00 Udruga Ramska zajednica
   
Petak  
17:00 - 18:00 Bandić Milan 365 - Stranka rada i solidarnosti
18:00 - 20:00 Udruga "Čarobnjak"
20:00 - 22:00 (1.i 3. mjesecu) Neovisni za Hrvatsku
20:00 - 22:00 (2. u mjesecu) Goran Jukić-pred.stanara Dunjevac 15abcd
   
Subota  
10:00 - 12:00 Udruga "Potepuhi"
19:00 - 22:00 Stolnoteniski klub "Rakuni"