clanak False

Sportaš Alen Nokaj kod gradonačelnika

31.10.2018.
Gradonačelnik Milan Bandić primio je u Gradskoj upravi sportaša Alena Nokaja koji je na Svjetskom prvenstvu u savate boksu, održanom od 18. do 20. listopada u Bugarskoj, osvojio brončanu medalju.

Natjecanje je bilo teško, pobijedio sam u dva meča protiv Rumunja i Ukrajinca, a u polufinalu izgubio od Belgijanca. Sad me čeka Europsko prvenstvo u Francuskoj na kojem ću nadam se osvojiti još bolji rezultat, rekao je Alen Nokaj koji je od 2011. član Savate kluba Čigra iz Zeline. Od 2015. član je hrvatske reprezentacije te je osvojio niz nagrada na europskim i svjetskim prvenstvima.

Na sastanku smo razgovarali o sportskom putu ovog mladog sportaša i o njegovim ciljevima u budućnosti. Kao i svim ostalim sportašima, Grad Zagreb stoji na raspolaganju za logističke i druge potpore. Još jednom čestitam Alenu na vrhunskim rezultatima, istaknuo je pročelnik Gradskog ureda za sport Milan Pavelić.