clanak False

Vijeće Mjesnog odbora

19.04.2017.

Vijeće ima devet članova.

Način rada Vijeća uređen je Poslovnikom o radu Vijeća Mjesnog odbora Rudeš.

Na temelju rezultata izbora održanih 21. svibnja 2017. u Vijeću je zastupljeno pet kandidacijskih lista.
Vijeće je konstituirano 28. lipnja 2017.
Izabranoj članici Vijeća Vesni Ghazawi (Stranka rada i solidarnosti) mandat miruje a u Vijeću je zamjenjuje Željka Radošević.
Na 5 sjednici Vijeća, 4. listopada 2017., Iva Knezović izabrana je za potpredsjednicu.
4. lipnja 2019. prestaje mandat članu Vijeća Zlatku Čukelju, od 28. kolovoza 2019. u Vijeću ga zamjenjuje Krešimir Medved.
 
Članovi Vijeća su:
 
IGOR DUNDJER, predsjednik
Stranka rada i solidarnosti

IVA KNEZOVIĆ, potpredsjednica
HDZ

NIKOLA ANIĆ
HDZ

IVA BOCH
SDP – HNS

IVAN GRUBIŠIĆ
GO

HRVOJE LESKOVČAK
NLSŠ (od 30. kolovoza 2018. NLZG) – HSLS

KREŠIMIR MEDVED
NLSŠ (od 30. kolovoza 2018. NLZG) – HSLS

ŽELJKA RADOŠEVIĆ
Stranka rada i solidarnosti

TOMISLAV STOJAK
SDP – HNS