clanak False

Zagrebački karatisti, osvajači medalja na Europskom prvenstvu u Novom Sadu, kod gradonačelnika

14.06.2018.
U zagrebačkoj Gradskoj upravi, gradonačelnik Milan Bandić primio je danas karatiste Zagrebačkog karate saveza: Anu Mariju Bujas Čelan i Ivana Kvesića koji su na nedavno održanom Europskom seniorskom prvenstvu u Novom Sadu osvojili medalje. Ivan je osvojio srebrnu medalju za pojedinačnu borbu do 84kg dok je a Ana Marija osvojila brončanu za pojedinačnu borbu do 68kg.

Hvala Vam na svemu, uz Vašu podršku i našu ustrajnost moguće je ostvariti krajnji cilj a to je plasman na Olimpijske igre u Tokiju 2020., rekao je 21-godišnji karatist Ivan Kvesić.

Čestitajući im na osvajanju odličja i promociji Hrvatske, gradonačelnik je naglasio da vrhunski sportaši od Grada uvijek mogu očekivati podršku.