clanak False

PRIJEDLOG LISTE STUDENATA ZA DODJELU STIPENDIJE GRADA ZAGREBA ZA AKADEMSKU GODINU 2017./2018.

27.12.2017.
 
REPUBLIKA HRVATSKA
GRAD ZAGREB
POVJERENSTVO ZA DODJELU
STIPENDIJE GRADA ZAGREBA
 
KLASA: 021-05/17-01/290
URBROJ: 251-01-04-17-22
Zagreb, 27 prosinca 2017.
 
            Na temelju članka 19. Odluke o Stipendiji Grada Zagreba (Službeni glasnik Grada Zagreba 15/06, 4/07, 16/07, 9/08, 16/09, 12/10, 12/11, 19/14 - pročišćeni tekst, 22/15 i 7/16), Natječaja objavljenog na web stranici Grada Zagreba 10. listopada 2017. godine i Zaključka gradonačelnika Grada Zagreba KLASA: 604-02/17-01/740 URBROJ: 251-03-02-17-2 od 20. prosinca 2017., Povjerenstvo za dodjelu Stipendije Grada Zagreba u sastavu: prof.dr.sc. Irena Cajner Mraović, doc.dr.sc. Davor Filipović, Ivica Lovrić, dr.sc. Dijana Machala, Tihomir Milovac, prof., dr.sc. Rajko Ostojić, Nenad Predovan, prof., Sanja Topalušić, prof. i mr.sc. Milana Vuković Runjić , utvrdilo je
 
PRIJEDLOG LISTE STUDENATA ZA DODJELU STIPENDIJE GRADA ZAGREBA ZA AKADEMSKU GODINU 2017./2018.
 
znanstveno-istraživački studij:
 
  1. NEVENA MILČIĆ, Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, diplomski sveučilišni studij Ekoinženjerstvo, 2.g.;
  2. TIN PULJIĆ, Fakultet političkih znanosti, preddiplomski sveučilišni studij Politologija, 3.g.;
  3. LORENA JURČEVIĆ, Tekstilno-tehnološki fakultet, diplomski sveučilišni studij Tekstilni i modni dizajn, 2.g.;
  4. MARTINA LAKTIĆ, Stomatološki fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Dentalna medicina, 6.g.;
  5. LUCIJA IVANJKO, Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, diplomski sveučilišni studij Kemijsko inženjerstvo, 2.g.;
  6. RAJNA RACZ, Filozofski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Komparativna književnost, 3.g.;
  7. VITO BOŠNJAK, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 3.g.;
  8. KRISTIAN VEDRAN BUDROVČAN, Prirodoslovno–matematički fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Matematika, 3.g.;
  9. ANTUN JAKČIN, Farmaceutsko-biokemijski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Farmacija, 3.g.;
  10. ANA RISTOV, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 3.g.;
  11. INES BAŠIĆ, Tekstilno-tehnološki fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Tekstilni i modni dizajn, 3.g.;
  12. JOSIP PUPIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Matematika, 3.g.;
  13. FILIP NOVKOSKI, Prirodoslovno–matematički fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Fizika, 3.g.;
  14. ALEKSANDAR OPANČAR, Prirodoslovno–matematički fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Fizika, 3.g.;
  15. MIHAELA OVČAR, Hrvatsko katoličko sveučilište, preddiplomski sveučilišni studij Psihologija, 3.g.;
  16. JOSIPA MIKULIĆ, Agronomski fakultet, diplomski sveučilišni studij Hortikultura, 2.g.;
  17. MIA GOTOVUŠA, Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, preddiplomski sveučilišni studij Kemijsko inženjerstvo, 3.g.;
  18. MARIJANA PETI, Fakultet elektrotehnike i računarstva, preddiplomski sveučilišni studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija, 3.g.;
  19. FILIP TRBOJEVIĆ, Fakultet političkih znanosti, diplomski sveučilišni studij Novinarstvo, 1.g.;
  20. VATROSLAV SIKETIĆ, Katolički bogoslovni fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni Filozofsko-teološki studij, 3.g.;
  21. ANA GAŠIĆ, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 3.g.;
  22. LEA TOMAŠIĆ, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 3.g.;
  23. DORIAN IVANKOVIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, preddiplomski sveučilišni studij Računarstvo, 3.g.;
  24. SVAN RELAC, Pravni fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Pravo, 3.g.;
  25. VIKTOR MIHOKOVIĆ, Geodetski fakultet, diplomski sveučilišni studij Geodezija i geoinformatika, 2.g.;
  26. ANTUN ZVONIMIR KOVAČ, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 3.g.;
  27. JAN HOMOLAK, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 6.g.;
  28. HELENA GLAVAŠ, Filozofski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Portugalski jezik i književnost i Španjolski jezik i književnost, 3.g.;
  29. MARTINA IVANOVIĆ, Filozofski fakultet, diplomski sveučilišni studij Pedagogija, 2.g.;
  30. ALEKSANDRA ŠIMANOVIĆ, Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, diplomski sveučilišni studij Primijenjena kemija, 2.g.;
  31. KARLA KURJAN, Fakultet elektrotehnike i računarstva, diplomski sveučilišni studij Informacijska i komunikacijska tehnologija, 2.g.;
  32. GORAN STUNJEK, Fakultet strojarstva i brodogradnje, diplomski sveučilišni studij Strojarstvo, 2.g.;
  33. MATE PICUKARIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Fizika, 3.g.;
  34. KRISTIAN BODULIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Molekularna biologija, 3.g.;
  35. SARA ŠIMA MATKOVIĆ, Agronomski fakultet, diplomski sveučilišni studij Hortikultura, 2.g.;
  36. MARIJA ERIĆ, Ekonomski fakultet, diplomski sveučilišni studij Poslovna ekonomija, 1.g.;
  37. PAULA ŠTANCL, Prirodoslovno–matematički fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Molekularna biologija, 3.g.;
  38. PETRA GALOVIĆ, Filozofski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Komparativna književnost i Povijest umjetnosti, 3.g.;
  39. LUKA BAKRAČ, Prirodoslovno–matematički fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Fizika, 3.g.;
  40. MATILDA ŠOLA, Kineziološki fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Kineziologija, 4.g.;
  41. FILIP KAŠUBA, Fakultet prometnih znanosti, diplomski sveučilišni studij Aeronautika, 2.g.;
  42. NINA IVANČIĆ, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 6.g.;
  43. ANA MILIČEVIĆ, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 3.g.;
  44. FILIP RELKOVIĆ, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 3.g.;
  45. NIKOLA PETRUŠIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, preddiplomski sveučilišni studij Računarstvo, 3.g.;
  46. KARLO ŠEPETANC, Fakultet elektrotehnike i računarstva, diplomski sveučilišni studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija, 2.g.;
  47. MARGARETA FABIJANČIĆ, Ekonomski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Poslovna ekonomija, 3.g.;
  48. MATIJA LIVAIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Fizika, 3.g.;
  49. DANIEL ČOLIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Molekularna biologija, 3.g.;
  50. JASNA JANKOVIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, diplomski sveučilišni studij Računarstvo, 2.g.;
  51. JAKOV ČIČKO, Hrvatsko katoličko sveučilište, diplomski sveučilišni studij Psihologija, 2.g.;
  52. MARIJA VUKOJA, Agronomski fakultet, diplomski sveučilišni studij Agroekologija, 2.g.;
  53. LAURA PETRIĆ LAZAREVIĆ, Agronomski fakultet, diplomski sveučilišni studij Agroekologija, 2.g.;
  54. MAJA MILJKOVIĆ, Agronomski fakultet, diplomski sveučilišni studij Agroekologija, 2.g.;
  55. MARTINA MILKOVIĆ, Agronomski fakultet, diplomski sveučilišni studij Agroekologija, 2.g.;
  56. KRISTIAN RADOŠ, Ekonomski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Poslovna ekonomija, 3.g.;
  57. IVA ŠUTEVSKI, Prirodoslovno–matematički fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Molekularna biologija, 3.g.;
  58. MILENA JENIĆ, Agronomski fakultet, diplomski sveučilišni studij Hortikultura, 2.g.;
  59. MISLAV VUKIĆ, Fakultet strojarstva i brodogradnje, preddiplomski sveučilišni studij Strojarstvo, 3.g.;
  60. TANITA DEMIR, Prirodoslovno–matematički fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Molekularna biologija, 3.g.;
  61. MARTA COTA, Prirodoslovno–matematički fakultet, diplomski sveučilišni studij Financijska i poslovna matematika, 2.g.;
  62. BOŽEN MUŠTERIĆ, Građevinski fakultet, diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo, 2.g.;
  63. DAVID GEŠTAKOVSKI, Stomatološki fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Dentalna medicina, 6.g.;
  64. MARIJA PERIĆ, Šumarski fakultet, diplomski sveučilišni studij Šumarstvo, 2.g.;
  65. NIKOLINA ŠKVORC, Veterinarski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Veterinarska medicina, 5.g.;
  66. DOROTEA OROŠI, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 5.g.;
  67. MIRNA ŠVOB, Prirodoslovno–matematički fakultet, diplomski sveučilišni studij Geologija zaštite okoliša, 1.g.;
  68. MATEO POSAVEC, Fakultet prometnih znanosti, preddiplomski sveučilišni studij Promet, 3.g.;
  69. ANJA ŠURINA, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 6.g.;
  70. MATEJ HRUPELJ, Hrvatski studiji, diplomski sveučilišni studij Sociologija, 1.g.;
  71. TEA ŠTRBAC, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 3.g.;
  72. IVA MIHALJEVIĆ, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 6.g.;
  73. IVONA ŠAMLE, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 3.g.;
  74. MARKO SKENDER, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 3.g.;
  75. DOROTEA FILIPAN, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 6.g.;
  76. TONI VLAIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, diplomski sveučilišni studij Računarstvo, 2.g.;
  77. BARBARA KERAN, Prirodoslovno–matematički fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Fizika, 4.g.;
  78. IVONA VARGEK, Filozofski fakultet, diplomski sveučilišni studij Povijest, 2.g.;
  79. TIN HADŽI VELJKOVIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Fizika, 3.g.;
  80. MIHAELA ŠURINA, Prirodoslovno–matematički fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Biologija, 3.g.;
  81. IVAN ŠIŠAK, Prirodoslovno–matematički fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Geografija, 3.g.;
  82. IVANA KUŽIĆ, Filozofski fakultet, diplomski sveučilišni studij Anglistika i Portugalski jezik i književnost, 2.g.;
  83. NARDA ŠTULIĆ, Filozofski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Anglistika i Portugalski jezik i književnost, 3.g.;
  84. LOVRO MARKOVIĆ, Fakultet elektrotehnike i računarstva, diplomski sveučilišni studij Elektrotehnika i informacijska tehnologija, 2.g.;
  85. NIKOLINA KALČEC, Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, diplomski sveučilišni studij Primijenjena kemija, 2.g.;
  86. ŽELJKA KAŠAJ, Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, diplomski sveučilišni studij Kemijsko inženjerstvo, 2.g.;
  87. INA MAJIĆ, Medicinski fakultet, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina, 3.g.;
  88. HRVOJE MIŠETIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, diplomski sveučilišni studij Molekularna biologija, 2.g.;
  89. FLORIJAN ILJAZOVIĆ, Prirodoslovno–matematički fakultet, diplomski sveučilišni studij Matematička statistika, 1.g.;
  90. DANIJELA GADŽA, Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, preddiplomski sveučilišni studij Rehabilitacija, 3.g.;
  91. TOMISLAV KARDUM, Hrvatski studiji, diplomski sveučilišni studij Povijest, 1.g.;
  92. MARINO ERCEG, Hrvatski studiji, diplomski sveučilišni studij, Komunikologija, 1.g.;
  93. LAURA BEZIĆ, Filozofski fakultet, diplomski sveučilišni studij Germanistika i Informacijske znanosti, 2.g.
 
umjetnički studij:
 
  1. VEDRAN JANJANIN, Muzička akademija, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Klavir, 5.g.;
  2. ANA DADIĆ, Muzička akademija, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Flauta, 5.g.;
  3. PETRA STOJAKOVIĆ, Muzička akademija, integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Gitara, 3.g.;
  4. NINA UGRINOVIĆ, Akademija dramske umjetnosti, diplomski sveučilišni studij Montaža, 2.g.;
  5. ARIJA RIZVIĆ, Akademija dramske umjetnosti, diplomski sveučilišni studij Kazališna režija i radiofonija, 2.g.;
  6. NIKA PEĆARINA, Akademija likovnih umjetnosti, diplomski sveučilišni studij Animirani film i novi mediji, 2.g.;
  7. MARKO GUTIĆ MIŽIMAKOV, Akademija likovnih umjetnosti, diplomski sveučilišni studij Animirani film i novi mediji, 2.g.;
  8. BRANIMIR BRNIN, Akademija likovnih umjetnosti, diplomski sveučilišni studij Slikarstvo, 1.g.;
 
Uputa o pravnom lijeku:
 
            Svaki kandidat ima pravo uvida u dokumentaciju i može Povjerenstvu za dodjelu Stipendije Grada Zagreba podnijeti prigovor na Prijedlog liste studenata u roku od 8 dana od dana objavljivanja, tj. do 4. siječnja 2018. godine. Uvid u dokumentaciju može se obaviti svakog radnog dana u vremenu od 8,00 do 15,00 sati u Gradskom uredu za obrazovanje, kulturu i sport, Zagreb, Ilica 25, sobe broj 49 i 55.
            Prigovori se dostavljaju u pisanom obliku na adresu: Gradski ured za obrazovanje, kulturu i sport, Zagreb, Ilica 25, s naznakom „prigovor na Prijedlog liste za dodjelu Stipendije Grada Zagreba studentima”.
 
PREDSJEDNICA POVJERENSTVA ZA
DODJELU STIPENDIJE GRADA ZAGREBA
 
mr.sc. Milana Vuković Runjić