clanak False

Središnje povjerenstvo i povjerenstva za popis imovine i obveza u gradskim upravnim tijelima na dan 31.12.2019.

23.10.2019.
 
NAZIV POVJERENSTVA
 
ČLANOVI
 
 
Središnje povjerenstvo
i povjerenstva za popis

imovine i obveza u
gradskim upravnim
tijelima
na dan
31.12.2019.

 
(23.10.2019.)
 
(izmjena 5.12.2019., 30.12.2019.)
 
 
 
 
I.          Radi usklađivanja stanja imovine s knjigovodstvenim stanjem na dan 31.12.2019., popisuje se imovina na sljedećim skupinama računa i razredima:
a)         012 – nematerijalna imovina,
b)         022 – postrojenja i oprema,
c)         023 – prijevozna sredstva,
d)         024 – umjetnička djela i ostale izložbene vrijednosti,
e)         026 – nematerijalna proizvedena imovina,
f)          042 – sitan inventar u upotrebi,
g)         055 – ostala nematerijalna proizvedena imovina u pripremi,
h)         1 – financijska imovina i
i)          2 – obveze
 
II.        Za popis stanja imovine iz točke I. b), c), d) i f), imenuje se:
 
A.        Središnje povjerenstvo za objedinjavanje zapisnika svih povjerenstava za popis imovine iz točke II. ovog zaključka, u sastavu:
a)         Sandra Kuterovac Cindrić, predsjednica
b)         Višnja Nimac, član
c)         Luka Lukić, član
 
B.        Povjerenstva za popis imovine iz točke I. b), c) i f):
 
1.         Objekt Trg Stjepana Radića 1 – vozni park, ekonomat, arhiva, visoko prizemlje (istok), nisko prizemlje (zapad), polukat (zapad), tiskara. Arhive – Hebrangova 5, Brune Bušića 25, Matije Divkovića 29-31, Kneza Mislava 11, Bazenski kompleks Svetice, RSC Jarun, Paljetkova 18, Stadion Maksimir – Maksimirska 128, Držićeva 4 (Autobusni kolodvor) i Predstavnički ured Grada Zagreba u Bruxellesu:
a)         Davor Milas, predsjednik
b)         Goran Zajkovski, član
c)         Antonije Štefičić, član 
d)         Irena Bregeš, član  
 
2.         Objekt Trg Stjepana Radića 1 – I i II kat
a)         Enis Beganović, predsjednik
b)         Mia Lučić, član
c)         Dario Marjanica, član
 
 
3.         Objekt Trg S. Radića 1 – III, IV i V kat i terasa:
a)         Ivan Jakopić, predsjednik
b)         Sara Ajel, član
c)         Slaven Vukobrata, član
d)         Berislav Miškić, član
 
4.         Objekt Stara Gradska vijećnica – Sv. Ćirila i Metoda 5, Arhiva – Dobri dol 49, tunel Grič, Domagojeva 6-8, Habdelićeva 2:
a)         Željko Mihić, predsjednik
b)         Tadej Latinčić, član
c)         Sabina Jugo, član
d)        Tomislav Konjević, član
 
5.         Objekt  Palača „Dverce“ – Trg Sv. Katarine 6 i Tribina Grada Zagreba – Kaptol 27:
a)         Valerija Šagovac Polan, predsjednica
b)         Nikola Jelić, član
c)         Andrijana Tadić, član
 
6.         Vodnikova 14, Integrirani kontakt centar – Vodnikova 12/1-2, Oktogon – Ilica 5, Odjel za branitelje – Horvaćanska 164 i Lopatinečka 15, Gajeva 27, objekt Kneza Branimira 71b, Balokovićeva bb, Dom Crvenog križa Zagreb – Sljemenska cesta 28:
a)         Borislav Matijević, predsjednik
b)         Marijana Brajković, član
c)         Marko Ivanuš, član
 
7.         Objekt ul. grada Vukovara 58b, Primorska 5 i arhiva Remetinečka cesta 77:
a)         Miroslav Polak, predsjednik
b)         Mate Džaja, član
c)         Kristijan Vasilj, član
d)         Kristijan Hrlić  

8.         Područni ured gradske uprave Centar – Ilica 25:
a)         Mato Martinović, predsjednik
b)         Matej Stić, član
c)         Vladimir Brajković, član
 
9.         Područni ured gradske uprave Črnomerec – Trg Francuske republike 15,  Gradski zavod za prostorno uređenje – Republike Austrije 18 i objekt Jagićeva 31, arhiva Jagićeva 19, objekt Nova cesta 1:
a)         Damil Kalinić, predsjednik
b)         Tomislav Leskovar, član
c)          Nataša Let, član
d)          Robert Vojnić, član
 
10.       Područni ured gradske uprave Dubrava – Av. Dubrava 49, Hrvatskog proljeća 38 i Cerska 3:
a)         Tihomir Veseljak, predsjednik
b)         Biljana Knogl, član
c)         Zdravko Šutalo, član
 
11.       Područni ured gradske uprave Maksimir – Petrova 116:

a)         Branko Ravenski, predsjednik
b)         Davor Pongrac, član
c)         Dimitrije Borucinsky, član
 
12.       Područni ured gradske uprave Medveščak – Draškovićeva 15:
a)         Davor Pongrac, predsjednik
b)         Hrvoje Beclin, član
c)         Daniel Brdar, član
 
13.       Područni ured gradske uprave Novi Zagreb – Av. Dubrovnik 12:   
  

a)         Davor Kveštak, predsjednik
b)         Danko Herman, član
c)         Petra Ćorluka, član
 
14.       Zagrebački velesajam (upravna zgrada 1., 2., 3., i 4. kat) – Av. Dubrovnik 15:

a)         Davor Kveštak, predsjednik
b)         Vedran Mraz, član
c)         Pavle Stanišić, član
 
15.       Područni ured gradske uprave Peščenica – Zapoljska 1:
a)         Ivan Klarić, predsjednik
b)         Miroslav Jurak, član
c)         Marija Tomić, član
 
16.       Područni ured gradske uprave Sesvete – Trg D. Domjanića 4, Trg D. Domjanića 5 i 6, prostorija Doma zdravlja – Ninska 10 i Dumovec – Franjevićeva 43, arhiva Adamovec i objekt Otona Ivekovića 1:
a)         Dean Benceković, predsjednik
b)        Jurica Čičak, član
c)         Ante Majić, član
 
17.       Pudručni ured gradske uprave Susedgrad – Sigetje 2:
a)         Zoran Budi, predsjednik
b)         Dubravko Kučak, član
c)         Tatjana Ozmec, član  
 
18.       Područni ured gradske uprave Trešnjevka – Park Stara Trešnjevka 1 i 2, Nehajska 8 i 22 i Odjel za branitelje – Park Stara Trešnjevka 4:
a)         Nikica Kunić, predsjednik
b)         Anton Ljevar, član
c)         Marko Matun, član
 
19.       Područni ured gradske uprave Trnje – Ul. grada Vukovara 56 i 58a, Arhiva – Odranska 2b, poslovni toranj Zagrepčanka( 8 kat) – Savska 41:
a)         Ivica Mikulčić, predsjednik
b)         Kristijan Vasilj, član
c)         Elvis Koštro, član
 
20.       Objekti – Šubićeva 38, Dukljaninova 3 i Đorđićeva 26:
a)         Robert Jadriško, predsjednik
b)         Berislav Mance, član
c)         Davor Poljak, član
 
21.       Vila „Zagreb“ – Mošćenička Draga, Šetalište 25. travnja 21:
a)         Zlatko Jambrović, predsjednik
b)         Renato Matečić, član
c)         Vlatka Jambrović, član
 
22.       Skladište namještaja izvan upotrebe objekt Nove bolnice i radionice Špansko – Trg I. Kukuljevića 2:
a)         Željko Brnada, predsjednik
b)         Damir Sirovec, član
c)         Marko Cicvarić, član
 
23.       Gradski ured za katastar i geodetske poslove – Ul. grada Vukovara 58a, Remetinečki gaj 14, Sigetje 2 i Bjelovarska 2, Sesvete:
a)         Ivan Samaržija, predsjednik
b)         Branko Božić, član
c)         Ivan Vaclavek, član
 
24.       Gradska četvrt Donji grad:
a)         Goran Asanović, predsjednik
b)         Izeta Alić, član
c)          Draženka Umićević, član
 
25.       Gradska četvrt Gornji grad – Medveščak:
a)         Nufik Hasanović, predsjednik
b)         Goran Ćurković, član
c)         Hrvoje Beclin, član
 
26.       Gradska četvrt Trnje:
a)         Jurica Prebeg, predsjednik
b)         Niko Ćosić , član
c)         Tomislav Vukić, član
 
27.       Gradska četvrt Maksimir:
a)         Lucija Dragila, predsjednica
b)         Vlatka Ožbolt, član
c)         Josip Gašparović, član
 
28.       Gradska četvrt Peščenica – Žitnjak:
a)         Sanja Jančin, predsjednica
b)         Mihaela Hrženjak, član
c)         Zvonko Bagarić, član
 
29.       Gradska četvrt Novi Zagreb – istok:
a)         Albert Sliško, predsjednik
b)         Alen Bitići, član
c)         Nada Štos, član
 
30.       Gradska četvrt Novi Zagreb – zapad:
a)         Damir Luka Saftić, predsjednik
b)         Damir Valjak, član
c)         Marko Čamber, član
 
31.       Gradska četvrt Trešnjevka – sjever:
a)         Ivan Ćota, predsjednik
b)         Branka Novosel, član
c)         Daniela Urban, član
 
32.       Gradska četvrt Trešnjevka – jug:
a)         Zvonimir Mikša, predsjednik
b)         Anton Ljevar, član
c)         Dražen Senfner, član
 
33.       Gradska četvrt Črnomerec:
a)         Maja Mateša, predsjednica
b)         Vlasta Simon Bebek, član
c)         Jan Kovačić, član
 
34.       Gradska četvrt Gornja Dubrava:
a)         Ivan Šarić, predsjednik
b)         Luka Barišić, član
c)         Dušan Terzin, član
 
35.       Gradska četvrt Donja Dubrava:
a)         Silvestar Smrekar, predsjednik
b)         Ivan Kleinberger, član
c)         Nadica Boroša, član
 
36.       Gradska četvrt Podsused – Vrapče:
a)         Margareta Cindrić Neuhold, predsjednica
b)         Ivana Gregorin, član
c)         Damir Sirovec, član
 
37.       Gradska četvrt Podsljeme:
a)         Goran Rogić, predsjednik
b)         Mirela Gašpert Bertić, član
c)         Tomislav Štokić, član
 
38.       Gradska četvrt Sesvete:
a)         Angelo Šimić, predsjednik
b)         Petar Vukelić, član
c)         Kornelija Antunović Hodak, član
 
39.       Gradska četvrt Brezovica:
a)         Drago Novoselec, predsjednik
b)         Kamelia Antonia Pelikon, član
c)         Stjepan Tomislav Križanić, član
 
40.       Gradska četvrt Stenjevec:
a)         Jadranka Gobac, predsjednica
b)         Daniel Kovač, član
c)         Dubravka Mladić, član
 
C.        Povjerenstvo za popis umjetničkih djela i ostalih izložbenih vrijednosti – točka I.d), u svim objektima na području Grada Zagreba i u Vili „Zagreb“, Mošćenička Draga :
a)         Stela Cvetnić - Radić, predsjednica
b)         Heda Šlogar, član
c)         Nenad Lovrinčević, član
 
III.      Povjerenstvo za popis nematerijalne imovine, financijeske imovine i obveza – točka I.a), I.e), I.g), I.h), I.i):
A.        Novčana sredstva na računima, u glavnim i pomoćnim blagajnama:
a)         Anita Rako, predsjednica
b)        Ivana Grilec, član
c)         Montana Kosović, član
 
B.        Nematerijalna imovina, depoziti i jamčevni polozi, dani zajmovi, vrijednosni papiri, dionice i udjeli u glavnici, potraživanja i obveze:
1.         Za Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet:
a)         Vanja Maček, predsjednik
b)         Ivana Karlica, član
c)         Ivan Sušac, član
 
2.         Za sve ostale organizacijske jedinice:
a)         Zrinka Barić, predsjednica
b)         Suzana Vujica, član
c)         Ivana Latinčić, član

Radna tijela gradonačelnika